Z wykształcenia i pasji jestem psychologiem oraz pedagogiem, specjalizuję się w psychologii dziecięcej i osób dorosłych.

Na co dzień ...

Na co dzień pracuję jako psycholog dziecięcy z dziećmi, nastolatkami, młodzieżą w różnym wieku, ale także jako psycholog rodzinny wspierając wszelkie obszary funkcjonowania rodzinnego oraz samych rodziców. Pomagam również osobom dorosłym, które zmagają się z różnymi trudnościami.

Swoje doświadczenie zdobywałam podczas licznych praktyk, staży, a następnie pracy zawodo...

Pani Katarzyna Wieczorek-Małecka postawiła na nogi mojego męża za co wielce dziękuję. Mój mąż stracił w wypadku swoich rodziców, był załamany, nikt nie mógł mu pomóc, odrzucał wszelkie formy pomocy, staczając się jednocześnie. Po kilku tygodniach wraz z siostrą udało mi się umówić męża na terapie. Obecnie kończy leczenie, a efekt porównując męża sprzed i po terapii jest widoczny. Z czystym sumieniem mogę polecić panią Katarzynę, która, wykonuje swoją pracę na wysokim poziomie.

Pani Kasia pomogła mi na nowo odnaleźć sens życia, zrozumieć co się stało. Dzięki Pani psycholog zrozumiałam w jaki sposób przeżywałam swoją stratę. Zmotywowała mnie do "poukładania" swojego życia na nowo. Do tego jest to bardzo ciepła osoba, przed którą łatwiej się otworzyć i mówić o sprawach trudnych. Już na pierwszym spotkaniu wzbudziła moje ogromne zaufanie. Polecam

Pani Wieczorek-Małecka tworzy bezpieczną atmosferę spotkania, co powoduje, że łatwo się przed nią otworzyć i mówić o rzeczach trudnych. W trudniejszych momentach nie kończy sesji według czasu, lecz jeśli jest to konieczne - wydłuża go. Na problem, człowieka patrzy całościowo, w moim przypadku trudność i przyczyna okazały się zupełnie inne, niż na początku myślałam. Szczerze polecam.

Wizytę u Pani Wieczorek-Małeckiej oceniam dobrze. Terapeutka emanuje spokojem i poświęca dużo uwagi. Wyciągnęła mnie z głębokiej depresji i życiowej stagnacji. Na terapii potrafi trafnie zwiększyć samoocenę, przez co walka z problemami staje się prostsza. Generalnie nie bylem u innego specjalisty, więc ciężko mi porównać, ale terapia u Pani Wieczorek-Małeckiej jest jak najbardziej warta.

Bardzo polecam Panią Katarzynę. Jest to lekarz który nie zagląda na zegarek. Stara się pomóc, zawsze wysłucha do końca. Uważam że mało jest lekarzy z powołania a Panią Kasię mogę bez problemu każdemu polecić.

Wciąż poszukujesz "Psycholog dziecięcy Wrocław"?

mgr
Piotr Koremba