Wizyty Domowe Wrocław

Wizyty domowe, Medycyna estetyczna

Manufaktura Piękna
Świętej Jadwigi 9/1a
51-649 Wrocław

Widzę, że większość opinii dotyczy medycyny estetycznej, dlatego chciałem się przyłączyć.
W dziedzinie medycyny rodzinnej, z której korzystałem rodzinnie, nie znam równie dobrego, zaangażowanego i dokładnego lekarza. Szczerze POLECAM!
Opinia dodana przez: Jacek
Wrocław Wizyty domowe mgr Katarzyna Wieczorek-Małecka

mgr Katarzyna Wieczorek-Małecka

Wizyty domowe, Psycholog dziecięcy

Gabinet Rozwoju Osobistego Katarzyna Wieczorek-Małecka
St. Leszczyńskiego 4, lok.21
50-078 Wrocław

Pani Katarzyna Wieczorek-Małecka postawiła na nogi mojego męża za co wielce dziękuję. Mój mąż stracił w wypadku swoich rodziców, był załamany, nikt nie mógł mu pomóc, odrzucał wszelkie formy pomocy, staczając się jednocześnie. Po kilku tygodniach wraz z siostrą udało mi się umówić męża na terapie. Obecnie kończy leczenie, a efekt porównując męża sprzed i po terapii jest widoczny. Z czystym sumieniem mogę polecić panią Katarzynę, która, wykonuje swoją pracę ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Edward Kiełbasa

Wizyty domowe, Pediatra

Jedności Narodowej 125 lok. 21
50-301 Wrocław

Lekarz starej daty, który nie ma aktualnej wiedzy, metody sprzed 30 lat. Przyjechał do noworodka, po czym stwierdził, że generalnie noworodkami raczej się nie zajmuje. Nie ma pojęcia o lekach, nie słucha co się do niego mówi, zalecenia typu - jak nic się nie zmieni, to trzeba jechać do szpitala. Ale co i jak się ma zmienić? No to różnie może być, trzeba obserwować. Ale co? No to różne rzeczy. ...
Opinia dodana przez: Irek

lekarz Maksim Tichonow

Wizyty domowe, Psychiatra

HiH Prywatna Przychodnia
ul Sokolnicza 5/27
Wrocław

Strasznie denerwujący człowiek. Podczas wizyty u niego masz wrażenie,że kłamiesz. Jest ignorantem i podczas rozmowy masz wrażenie, że z ciebie kpi i nie traktuje cię poważnie, nie polecam!

lekarz Cezary Maciejak

Wizyty domowe, Psychiatra

Zielińskiego 41
54-421 Wrocław

Bardzo dobry lekarz: profesjonalny, rzeczowy, kompetentny. Zależy mu na zdrowiu pacjenta i potrafi to wyrazić -gdy trzeba całkiem dosadnie. Specyficzne poczucie humoru, ironia, lekki sarkazm mogą nie odpowiadać przewrażliwionym na swoim punkcie - ja uwielbiam taki sposób komunikacji. polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: anna

mgr Aneta Antonik

Wizyty domowe, Neurologopeda

Karmed

Wrocław

Pani Aneta jest świetnym logopedą. naszego syna wyprowadziła z wymową do takiego poziomu,że aż sami bylismy zdumieni. Wymagało to dużo pracy ale opłaciło się, z pomocą Pani Anety mój syn, który w wieku 4 latach mówił tak ,że nikt go nie rozumiał obecnie mówi świetnie.Dziękujemy Pani Aneto
Opinia dodana przez: Edyta

mgr Maciej Florek

Wizyty domowe, Rehabilitant

MF Fizjoterapia
Krynicka 18-20
50-555 Wrocław

Pan Maciek to wspanialy fachowiec uratowal moje kolano przed artroskopia ktorej za wszelka cene chcialam uniknac i udalo sie wlasnie dzieki cwiczeniom a nie tak jak proponowali ortopedzi operacja , do tego godny zaufania i przemily. Panie Macku jeszcze raz bardzo panu dziekuje :) Polecam wszystkim . Pozdrawiam Dorota Sajewicz

mgr Robert Makselon

Wizyty domowe, Rehabilitant

KRM sp. z o.o.
Świdnicka 12-16
50-066 Wrocław

MEGA kompetentny! Przemiły,uprzejmy,inteligentny i sprawia że ból znika. Świetny specjalista,można chcieć czegoś więcej?
Będę zawsze polecała każdemu:) SUPER!!!:)
Opinia dodana przez: Dominika

Robert Stalewski

Wizyty domowe, Rehabilitant dziecięcy

Sophia-Rehabilitacja
Kamienna 2
53-308 Wrocław

Polecam gorąco,pierwszy specjalista( a zwiedziłam prawie pół Wrocławia), który wreszcie mi pomógł. Po pierwszej sesji już czułam ogromną ulgę i poprawę, a po następnych jestem jak nowo narodzona. A do tego bardzo kulturalny i sympatyczny człowiek.
Hanna

mgr Anna Porada

Wizyty domowe, Dietetyk dziecięcy

Strefa Zdrowej Diety
Pereca 14
53-444 Wrocław

Szczerze polecam :) Pani Ania podchodzi bardzo indywidualnie do problemu. Pomogła mi schudnąć mimo moich problemów z tarczycą. Obecnie do p. Ani przychodzi moja siostra - również jest zadowolona i już szczuplejsza o 6 kg. Jeśli szukasz sprawdzonego dietetyka we Wrocławiu to polecam. Ważne jest też to, że p. Ania przyjmuje po południowo oraz w soboty.

Usługa wizyty domowej w Wrocławiu