lekarz Katarzyna Zajda

1,8
1,5
1,5
1,6

Lekarz który już kilka osób z naszego otoczenia doprowadził do śmierci!!!!! Od samego początku oschłe, oziębłe i negatywne podejście do pacjenta i od samego początku złe metody leczenia i niewłaściwa kolejność naświetlań i radioterapii !!!! Poza tym przyjmuje łapówki i na podstawie tego klasyfikuje pacjentów na lepszych i gorszych!!!!! Po konsultacjach z innymi specjalistami okazywało się że kroki lecznicze jakie ta lekarka podejmowała nieraz mijały się z medycyną i właściwym leczeniem onkologicznym!!!!! Zamierzamy prawdopodobnie udać się do prokuratury!!!!Łapówkarstwo i niewłaściwe leczenie - a mamy to udokumentowane muszą ujrzeć światło dzienne!!!!! ...

Ludzie - uciekajcie od niej!!!!!!!

Mam niestety podobnie jak inni bardzo złe doswiadczenia z tym "lekarzem" ....ostrzegam przed nią innych .Nie lituje sie pacjentów a także ich rodzin.Nie dość że sama choroba jest straszna dla pacjenta i rodziny to ona potrafi zniszczyć chorego a rodzinie odebrać jakakolwiek nadzieje na lepsze!Miałem znia doczynienia 2 lata temu i jeszcze teraz przechodzą mi ciarki jak wspomne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brak słów p.Zajda to ogromna pomyłka !!!!!!

Brak słów p.Zajda to ogromna pomyłka !!!!!!

Okropny lekarza, a raczej urzednik nie lekarz, bez serca i sumienia. Tak jak ktos wczesniej napisal licza sie dla niej tylko statystyki a nie dobro pacjenta. Gdy jest ok, jest pierwsza do pochwał, gdy nie jest dobrze stosuje spychologie!!! Ludzie wystrzegajcie sie jej!!!

Nie polecam tego lekarza, jest bezduszna i małostkowa. W zyciu nie spotkałam takiego lekarza, który na wstępie mówi cytuję "co za różnica gdzie umrze w domu czy szpitalu to na prawdę nie ma znaczenia" słowa te uslyszałam dwa dni po przyjęciu bliskiej mi osoby do szpitala po prostu skreśliła tę osobą, lubi być Bogiem.

najgorszy lekarz jakiego spotkałam i przeraża mnie myśl,że taki " człowiek " ma wpływ na zdrowie i życie człowieka!!!!!!!!!

Zdecydowanie na NIE, zero zainteresowania, pacjent- intruz i kolejny numer statystyczny.