lekarz Kazimiera Solińska

1,1
1,7
1,3
1,2

MASAKRA!!! poziom kultury tej pani to dno totalne. Pojechaliśmy z 19- sto miesięczną córką na nocną i świąteczną opiekę lekarską do gdowa gdzie dyżur pełniła " pani doktor" chociaż doktor to zdecydowanie za dużo powiedziane. Na dzień dobry pani powiedziała że tam nie było, nie ma i nie będzie pediatry... Po czym zaprosiła nas do gabinetu i zapytała dlaczego przyjechaliśmy do tego ośrodka skoro jest rejonizacja i powiedziała żebyśmy jechali do Bochni bo tam jest nasz rejon albo szukali sobie na internecie lekarza który nas przyjmie, na co mąż odpowiedział że nie ma żadnej rejonizacji i ona ma obowiązek udzielić pomocy pajentowi bez względu na to skąd pochodzi na co pani powiedziała że oni przyjmują tylko przypadki zagrażające życiu...po moim pytaniu że po co w takim razie tam siedzi? I stwierdzeniu że jak nie chce jej się przyjmować pacjentów pani doktor łaskawie zaczęła mierzyć córce temperaturę ale my już podziękowaliśmy za tak udzielona a raczej brak pomocy. Oczywiście po wyjściu z gabinetu kontaktowaliśmy się z NFZtem gdzie pani potwierdziła że żadnej rejonizacji nie ma i pani doktor nie miała prawa odmówić badania tym bardziej że chodzi o małe dziecko które jeszcze nie jest w stanie powiedzieć co je boli. Ja rozumiem że może i nie jest pediatrom ale na litość boską podstawowe badania takie jak osłuchanie dziecka, zmierzenie temperatury, zaglądnięcie do gardła czy uszów oraz spawdzenie węzłów chłonnych to chyba podstawa a nawet tego nie chce się zrobić tej panil. Oczywiście sprawa zostanie zgłoszona do rzecznika praw pacjenta a rodzicom wybierajacym się ze swoimi małymi dziećmi radzę od razu jechać na dyzor do Wieliczki lub Myślenic..

Jednym słowem masakra! Nie wiedziałam ze 21 wieku dzieje sie takie rzeczy! Chodzi o ośrodek całodobowy w Gdowie. Przyszlam, poniewaz mialam goraczke ponad 40stopni, to co sie dalej wydarzyło to az sama nie moge uwierzyć. Pani "doktor" ( w cudzysłowie, ponieważ nie można jej tak nazwać) kazała mi szukać innego lekarza ktory mnie przyjmie bo UWAGA! przyszłam w spodniach z dziurami!! Powiedziała ze ona moze sobie wybrac pacjentów którzy sie jej podobaja a nie wiesniakow i swirusow takich jak ja!! 😮😮Hmm przepraszam ze sie nie wystroilam na wizytę bo ledwo mialam sily zeby wstać z łóżka...Sprawa zostanie zgłoszona do nfz!!!Mam nadzieję ze wiecej osob zgłosi tą bezczelną babę i sie jej pozbedą bo az brak slow na takie traktowanie! Nawet mnie nie zbadala, nie przepisala żadnych lekow. Na szczęście trafilam do innego osrodka i wszystko dobrze sie skończyło ale co by sie stalo gdyby ktoś byl w wiekszej potrzebie i jej nie otrzymal bo paniusi sie nie spodobało jak sie ubral... unikać jak ognia! A najlepiej zglaszac! Moze bedzie tam przyjmować w końcu ktos z powolaniem i chęcią pomocy!

Lekarka pracująca na całodobowej opiece w Gdowie. Oprócz braku „doświadczenia w leczeniu dzieci” co usłyszałam z ust lekarki dwukrotnie, choć chciałam tylko aby zbadała osłuchowo 2 letnią córkę… Totalny brak kompetencji, chamstwo, brak kultury! Dwuletnie dziecko trochę przestraszone, ciche, spokojnie znoszące badanie nazwała UWAGA! Upośledzonym, bo wciąż nosi pampersa! Sprawa zostanie zgłoszona w odpowiednie miejsca

Lekarka pracująca na całodobowej opiece w Gdowie.

Totalny brak kompetencji, chamstwo, brak kultury!

Sprawa zostanie zgłoszona w odpowiednie miejsca

Jak można być tak okrutnym człowiekiem?!?!?!?! I to w dodatku lekarz! Dlaczego nikt nie czuwa nad Opieka całodobową w Gdowie?!?! Ta Pani nas nie przyjęła! Przyjechałam z chorym rocznym dzieckiem, zwyzywała nas i stwierdziła, że ona nie jest pediatra i nie będzie badać dzieci! Niech Pani zapamięta! KARMA WRACA!!!!

Niech Pani zapamięta! KARMA WRACA!!!!

Lekarz z obawy przed koronawirusem (chyba) nie chciał przyjąć dziecka, tylko zdalnie wypisał antybiotyk uznając po moim stwierdzeniu nalotu w gardle i uzasadniając , że antybiotyk nikomu nie zaszkodzi 😖 zaleciła tez steryd donosowy na zwykły katar... dzwoniąc przedstawiłam się , pytając kto przyjmuje , myślałam, że odbierze pielęgniarka. Usłyszałam „ja przyjmuję”... skandal , tak się nie zachowują ludzie wykształceni!!!!

Opieka całodobowa w Gdowie.Ten lekarz to totalna porażka.Z takim chamstwem,brakiem kultury i brakiem kompetencji jeszcze się nie spotkałam.Przyjechałam z kleszczem,którego bałam się sama wyjąć ponieważ był zbyt mały(moje wcześniejsze doświadczenie z usuwaniem kleszcza skończyły się urwaniem go w połowie i zastrzykiem). Ta pani doktor wyrzuciła mnie za drzwi,zamykając je na klucz i mówiąc,że kleszcza mam sobie sama usunąć.Jeśli nie umiem tego zrobić to mam sobie go hodować albo usiąść du.. w gnieździe kleszczy bo ona nie będzie mi go wyjmować. Kiedy zapytałam co mam dalej zrobić to odpowiedziała pogardliwie ,żebym zadzwoniła do Szumowskiego. Wiele złych słów padło z jej ust. Była wulgarna i opryskliwa,zła ,że przeszkodziłam jej w nocnych rozmowach z koleżanką i kolegą.Totalna porażka,jak można taką osobę trzymać na nocnym dyżurze.Nie dość ,że nie pomoże to jeszcze podniesie ciśnienie.

Opieka całonocna w Gdowie. Trafiłam do przychodni z objawami przeziębienia. Nie chciałam aby choroba się pogłębiała i nie chciałam zażywać byle co na własną rękę. Chciałam aby lekarz przebadał mnie dokładnie, między innymi osłuchowo (ponieważ bolało mnie w piersiach).Pierwsze pytanie Pani doktor " Nazwisko" a potem zdanie " Pani też tu miała najbliżej?" z ironią w głosie i kiwaniem głowy. Potem "co się dzieje" i nastąpiło badanie: zmierzenie gorączki i włożeniem patyczka do gardła tak nie delikatnie że porysowała mi podniebienie. Nastąpiło wypisanie i rzucenie recepty(antybiotyk) oraz zalecenia: pić dużo ...

(ponieważ bolało mnie w piersiach).Pierwsze pytanie Pani doktor " Nazwisko" a potem zdanie " Pani też tu miała najbliżej?" z ironią w głosie i kiwaniem głowy. Potem "co się dzieje" i nastąpiło badanie: zmierzenie gorączki i włożeniem patyczka do gardła tak nie delikatnie że porysowała mi podniebienie. Nastąpiło wypisanie i rzucenie recepty(antybiotyk) oraz zalecenia: pić dużo wody, sok z malin, cytryna itp. Przez całą wizytę, która trwała może 4 minuty, Pani doktor patrzyła w komputer i kiwała głową, ton jej głosu mówił sam za siebie. Wreszcie Pani doktor była wolna, ponieważ po mnie nie było już nikogo.Antybiotyk okazał się być lekiem przeciwwirusowym sprzedawanym bez recepty. Pierwszy raz trafiłam na takiego lekarza i mam nadzieję że ostatni.
Nie uprzejma, nie zainteresowana, byle jak, byle szybko. Nie polecam wizyt u tej Pani. Następnym razem najpierw zadzwonię aby sprawdzić kto ma dyżur, żeby znów nie trafić na tą Panią.

Pani dr odmówiła przyjęcia dziecka na opiece całodobowej w Gdowie z powodu przemęczenia. Po co w ogóle Pani sprawuje dyżur?

Najgorszy lekarz z mozliwych. Ta pani, bo lekarzem jej nie nazwe, pracuje w Gdowie na calodobowej opiece medycznej,ale oburzona jest tym ,że pacjenci przychodza w nocy do lekarza kiedy ona chce spac(?!). A to że dziecko mialo zwężenie krtani i nie moglo oddychac nazwala pierdołą!