lekarz Kazimierz Ciszewski

1,4
1,5
1,4
1,2

Nieprzyjemny lekarz, wizyta trwała 5 minut. Wyglądało na to, że przeszkadzam mu w pracy. Na wszelkie pytania reagował zniecierpliwieniem. Nikomu nie polecam tego ginekologa!

Dziś miałam u niego wizytę i powiem szczerze że jestm nie zadowolona. Razem z otworzeniem drzwi i badaniem może byłam w gabinecie 4minuty... Nie mam okresu od dwóch tygodni a on nie jest w stanie mi powiedzieć co mi jest tylko "niech pani przyjdzie za dwa tygodnie jak nic się nie zmieni" na pytanie czemu bolą mnie jajniki nawet mi nie odpwiedział ;( innych nie starałam się zadawać bo po co skoro i tak nie otrzymam odpowiedzi ;( Potwierdzam że jako paciętka prawie przepraszałam że żyję i mu zawracam głowę... Lekarz do bani ;((

Czytając te opisy nie mam wątpliwości, że to ten sam konował, który prowadził moją pierwszą ciążę. Wówczas pracował jeszcze w przychodni państwowej. To jest człowiek z tych, którzy pracują bo muszą. Nieuprzejmość można jeszcze znieść, ale ten człowiek jest tak niekompetentny, że strach do niego iść. Nie bada, nie odpowiada rzeczowo na zadawane pytania. Jego wiedza ogranicza się chyba do tej, którą zdobył na studiach.Serdecznie nie polecam!!!!!!!!!

w momencie, kiedy przekraczalam prog gabinetu i wyraz twarzy wiedzialam, ze jest porazka.Lekarz, podchodzi przedmiotowo do pacjentki, atmosfera oraz obojetnosc rażąca. Rowniez odnioslam wrazenie, ze zawracam mu glowe. zapytal czy bede prowadzila ciaze w Damianie, odpowiedzialam ze raczej po to przyszlam. Nie wyrazal odrobiny checi, aby prowadzic mnie dalej. I tak bym sie niezdecydowała. Jeszcze nie spotkalam lekarza ginekologa tym bardziej polożnika z takim podejsciem do pacjetki. Nie wiem czym sie kierowal "Damian" zatrudniajac kogos takiego. Szczerze odradzam.

zupełnie czego innego oczekuję od lekarza ginekologa. Nie wzbudza zaufania, traktuje bardzo przedmiotowo i lekceważąco. Nie delikatny.Odradzam.

Przyszłam do tego lekarza na pierwzą wizytę w ciąźy. Nie zbadał mnie. nie zpaytał jak się czuję, nie udzielił zadnych wskazówek. Wypisal tylko skierowanie na badanie krwi. Zapytał mnie tez, gdzie będę prowadziła ciążę. Na moją odpowiedz ze nie wiem, powiedział, że napewnos obie kogos znajdę. Cała wizyta trwała 3 minuty i przez te tzry minuty czułam, ze w tym gabinecie jest o jedną osobę za dużo - o pacjenta. Koszmar.

Przyszłam do tego lekarza na pierwzą wizytę w ciąźy. Nie zbadał mnie. nie zpaytał jak się czuję, nie udzielił zadnych wskazówek. Wypisal tylko skierowanie na badanie krwi. Zapytał mnie tez, gdzie będę prowadziła ciążę. Na moją odpowiedz ze nie wiem, powiedział, że napewnos obie kogos znajdę. Cała wizyta trwała 3 minuty i przez te tzry minuty czułam, ze w tym gabinecie jest o jedną osobę za dużo - o pacjenta. Koszmar.

Goinekolog z koszmarnego snu!Nieuprzejmy,leniwy i niekompetentny!Wystrzegac sie jak ognia!