lekarz Kazimierz Kucharczyk

Ginekolog położnik, USG, RTG

Wspaniały, serdeczny człowiek. Miłe i profesjonalnie podejście. Wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania. Polecam z całego serca.

" 5+ " Lekarz fantastyczny. Pomimo wieku, w jego postawie widać, że jest osobą, która jeszcze ma tą iskrę do pracy. Zawsze dokładnie wysłucha i doradzi w sprawach ginekologicznych. Chętny do pomocy dla Pacjenta, dokładny w badaniach usg. Zawsze znajdzie chwilę na przyjęcie. Pełen uśmiechu i optymizmu. Bardzo uprzejmy i radosny. Wizyta u niego nigdy nie trwa z zegarkiem w ręku - wcale nie spogląda na czas, co jest oznaką zaangażowania dla danej pacjentki. Dokładnie pamięta osoby, które przychodzą do niego na konsultację ginekologiczną. Lekarz wzbudzający pełne zaufanie. Polecam Pacjentka

" 5+ "

Lekarz fantastyczny.

Polecam
Pacjentka

Lekarz ok, sympatyczny, cierpliwy. Nie wiem na ile kompetentny przy problemach, nie musiałam sprawdzać. A w kwestii jednej z poprzednich opinii- nienarodzone to są płody, a nie dzieci.

Polecam tego lekarza, chodziłam do różnych specjalistów w dużych miastach Poznań Warszawa ale najlepsi są właśnie z małych miejscowości- bez natłoku i tego wszechogarniającego pospiechu. Lekarz bardzo uprzejmy, spokojny, nie spieszy się a to bardzo ważne.

powiem szczeże ja jestem bardzo zadowolona z doswiadczenia i kompetencji dr.Kucharczyka naprawdę zna się na tym co robi od wielu lat

ogólnie jest dobry ale chodzę do tego pana juz dłuższy czas z tym samym problemem i nic nie pomaga,ale nie zmienie go na innego bo dla mnie i tak jest najlepszy mam do niego zaufanie i sie nie wstydze mowic o intymnych żeczach i problemach

Wspaniały lekarz i człowiek!Zawsze ma czas dla pacjenta, cierpliwy, spokojny. Godny polecenia!

bardzo dobry lekarz godny polecenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Byłam u niego zarówno "państwowo" jak i prywatnie. Kompetentnie i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Nie ma problemu, żeby się z nim umówić.

brak poszanowania dla dzieci nienarodzonych

brak poszanowania dla dzieci nienarodzonych