Ginekolog Położnik Świebodzin

AURIS

66-200 Świebodzin

Lekarz godny polecenia :) Dzięki niemu udało mi się zajść w ciążę..Ponieważ zalecił mi zrobienie zabiegu, drożność jajowodów, i udało się. Super lekarz, super robi usg i tłumaczy wszystko :)

os. Słoneczne 125

" 5+ "

Lekarz fantastyczny.

" 5+ "

Lekarz fantastyczny.
Pomimo wieku, w jego postawie widać, że jest osobą, która jeszcze ma tą iskrę do pracy. Zawsze dokładnie wysłucha i doradzi w sprawach ginekologicznych. Chętny do pomocy dla Pacjenta, dokładny w badaniach usg. Zawsze znajdzie chwilę na przyjęcie. Pełen uśmiechu i optymizmu. Bardzo uprzejmy i radosny. Wizyta u niego nigdy nie trwa z zegarkiem w ręku - wcale nie spogląda na czas, co jest oznaką zaangażowania dla danej pacjentki. Dokładnie pamięta osoby, które przychodzą do niego na konsultację ginekologiczną. Lekarz wzbudzający pełne zaufanie.

Polecam
Pacjentka

Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Jolanta Andrzejewska

Endokrynolog, Ginekolog położnik

NZOZ"Nowy Szpital"
ul. Młynska
66-200 Świebodzin

Najlepszy lekarz jakiego znam!!! Jako jedyna pani dr potraktowała poważnie moje dolegliwości ginekologiczno-endokrynologiczne i zaczęła mnie diagnozować. Leczenie, które wprowadziła przyniosło mi ulgę po prawie 7 latach bólu (!) i lekceważenia przez wielu innych 'specjalistów'. To lekarka bardzo bezpośrednia (trzeba się do tego przyzwyczaić;-)), której zależy na niesieniu pomocy. Wreszcie znalazłam specjalistkę, która jest w stanie rzetelnie odpowiedzieć na każde moje pytanie, udzielić wyjaśnień i nie traktować pacjenta jak symulującego 'głupka', któremu nic się nie należy. Pani dr ma rozległą wiedzę i chętnie się nią dzieli. Jestem niezmiernie wdzięczna dr Andrzejewskiej. Gorąco polecam!!!

NZOZ"Nowy Szpital"
ul. Młynska
66-200 Świebodzin

Jestem po pierwszej wizycie u Pana doktora. I mam poczucie, że w końcu trafiłam w dobre ręce. Pan doktor dokładnie wytłumaczył mi jak będzie przebiegać proces leczenia i czego mogę się finalnie spodziewać. Przy tym był bardzo miły i nie powiedział tego wszystkiego w 10 bo za drzwiami czekała następna pacjentka. Zdecydowanie polecam Pana doktora Jarosława Cięciela.

Słoneczna 7
66-200 Świebodzin

Dr Grad prowadził moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona z opieki jaką zostałam objęta. Nie ograniczyła się ona tylko do wizyt w gabinecie ale mogłam również liczyć na zainteresowanie podczas pobytu w szpitalu. Polecam ;)

Opinia dodana przez: Paula

Nowa 32