lekarz Kazimierz Panuś

Zdecydowanie polecam. Kolonoskopia mistrzostwo świata! Wszystko przebiegło profesjonalnie, miło i bezstresowo.

Lekarz sympatyczny ale nie kompetentny. Trafiłam do niego z problemem co prawda ortopedycznym bo jego poprzednik na sorze mnie do niego odesłał. On natomiast wiedząc o tym że zapalenie kaletki nie leczy chirurg ogólny nie odesłał mnie do odpowiedniego specjalisty. A powinien był tak zrobić!!! W końcu problem z nogą urósł do monstrualnych rozmiarów tak że już praktycznie nie mogłam chodzić, pojawiły mi się dreszcze i wyskoczyła mi temperatura. Dobrze że tamtej nocy kiedy po raz kolejny pojawiłam się na sorze trafiłam na odpowiedniego lekarza bo nie wiem co by ...

specjalisty. A powinien był tak zrobić!!! W końcu problem z nogą urósł do monstrualnych rozmiarów tak że już praktycznie nie mogłam chodzić, pojawiły mi się dreszcze i wyskoczyła mi temperatura. Dobrze że tamtej nocy kiedy po raz kolejny pojawiłam się na sorze trafiłam na odpowiedniego lekarza bo nie wiem co by było z tą nogą. Ewidentnie mój przykład pokazuje że uprzejme zachowanie nie idzie w parze z kompetencją bo tej u tego lekarza brak. Absolutnie nie polecam go nikomu.