Chirurg Ogólny Myślenice

lekarz Jacek Pucz

32-400 Myślenice

Lekarz z powołania:duża wiedza,odważny,szczery,cierpliwy,uprzejmy potrafi walczyć o życie,zdrowie pacjenta z dużym zaangażowaniem.Jestem Mu bardzo wdzięczna za uratowanie życia mojemu mężowi którego stan był długo krytyczny i wyzdrowieniu, aby po 3 latach ,podjąć znowu się bardzo trudnej i poważnej operacji która się udała bez komplikacji i "pozbawiła kalectwa" męża.Dlatego ogromne podziękowanie dla p.Pucza. Polecam innym gdy coś poważnego dolega lekarz Pucz pomoże.!!!
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Jerzy Krzywoń

Ortopeda, Traumatolog

ulica Słowackiego 23
32-400 Myślenice

Bardzo polecam. Lekarz z powołania, nic do zarzucenia po ciężkiej operacji chodzę. Nie bierze !!! Kompetentny i Serdeczny człowiek !

lekarz Piotr Maciukiewicz

Chirurg ogólny, Urolog

"OKULISTYKA" SPÓŁKA CYWILNA D.STEPCZENKO-JACH, M.KOCOWSKA JAMROŻY, R.WÓJCIK
ŻWIRKI I WIGURY 17
32-400 Myślenice

Ja jestem pacjentką w Centermed i uważam, że to dobry, profesjonalny i godny polecenia lekarz.Widać, że ma wiedzę i zna się na tym co robi. Wykonywał u mnie cystoskopię i przez cały czas uspokajał, bo straszna panikara ze mnie :)
Opinia dodana przez: Zofia

dr n. med. Waldemar Dutkiewicz

32-400 Myślenice

Świetny lekarz, bardzo rzeczowy, dokładny, grzeczny i wyrozumiały. Konsultowal się z Krakowem osobiście odnośnie raka trzustki mojej mamy. Nie mam absolutnie nic do zarzucenia. Pełny profesjonalizm

dr n. med. Jerzy W Krzywoń

Myślenice

fachowy specjalista. godny polecenia. wytłumaczy daną jesdnostkę chorobową. miły, uprzejmy. żarty wyszukane
Opinia dodana przez: ada

lekarz Kazimierz Panuś

ulica Kazimierza Wielkiego 93
32-400 Myślenice

Zdecydowanie polecam. Kolonoskopia mistrzostwo świata! Wszystko przebiegło profesjonalnie, miło i bezstresowo.
Opinia dodana przez: M.

lekarz Zbigniew Klich

32-400 Myślenice

Lekarz może i sympatyczny włączając wszystkie superlatywy cech charakteru. To jednak nie wystarcza gdy trzeba kogoś wyleczyć a tak było w moim przypadku. Doktor Klich jest chirurgiem ogólnym ja to rozumiem ale jako chirurg powinien rozróżnić to co jest do leczenia chirurgicznego a co do leczenia ortopedycznego. Miałam ortopedyczną kontuzję nogi i niestety ale trafiłam na jego dyżur na sorze. Lekarz po wykonaniu punkcji kolana przepisał mi skierowanie do kolejnego ...
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Andrzej Gwiazdowski

32-400 Myślenice

Wspaniały lekarz.z dobrym podejściem do pacjenta .Wybitny chirurg. Przeprowadził u mnie zabieg laparoskopowego wycięcia pecherzyka żółciowego..Dolegliwosci ustąpiły.Wczesniej mimo objawów byłem leczony na zwyrodnienie kręgosłupa .Polecam.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Edward Pietrzyk

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

ulica Kazimierza Wielkiego 93
32-400 Myślenice

Specjalista! Fachowiec! Polecam wszystkim! Nie ceniony w Myślenicach, ale świat medyczny jest z niego dumny...

lekarz Jerzy Krzywoń

VASA-MED