dr n. med. Kazimierz Swoboda

Wspaniałe podejście do pacjenta, mąż operowany w czerwcu informowany przez P.doktora o sposobie operowania i pozytywnym nastawianiu z nutką humoru. Jesteśmy b.wdzięczni . Maria i Antoni

Jesteśmy b.wdzięczni . Maria i Antoni

Powiem tak. Zapłaciłem 150 za informację, że mam przepuklinę. Dziękuję, wiedziałem, że mam. Poza tym? Proszę ustalić termin z pielęgniarką. Koszt 2000 do 3200. Panie doktorze, Pan wybaczy ale "lekarz" zobowiązuje. Może będę żałował ale zabieg wykonam gdzie indziej. A propo's Klinika 2000 - szanowne Panie (recepcja szeroko rozumiana) to wy jesteście dla nas (Pacjentów) a nie my dla was. Sorry, płacę = wymagam. Państwo na mnie nie zarobią. Pozdrawiam,

Bardzo dobry specjalista i genialny chirurg. Dziękuję bardzo. I życzę dużo zdrowia i siły do dalszej pracy.

Bardzo dobry specjalista i genialny chirurg.
Dziękuję bardzo. I życzę dużo zdrowia i siły do dalszej pracy.

Ogólnie ok miły rozmowny...do czasu...zabieg..no nie wiem spodziewałam sie czegoś wiecej....ogólnie ok...tylko nie prywatnie :(. Mariola

Dr. Kazimierz Swoboda to bardzo dobry chirurg. Rana szybko sie goi. Gorąco polecam ! :) Kasia

Bardzo miły i sympatyczny lekarz pełen dobrego humoru, sama wizyta i porada lekarska bez zastrzeżeń, szkoda tylko że tak późną porą, polecam !!!

BARDZO DZIEKUJE.POlecam wspanialy lekarz.Stres przy doktorze zaraz mija a zabieg jest prawie bezbolesny.Stanislawa z Zakopanego

Serdecznie polecam Pana doktora. Bardzo dobre podejście do pacjenta, wysokie kwalifikacje, wieloletnie doświadczenie, precyzja i zamiłowanie idą tu w parze ze spokojem, humorem i fantastycznym podejściem do pacjenta. Kiedy podczas zabiegu coś mnie tam zabolało Pan doktor uspokoił mnie....racząc mnie wesoła piosenką:) Niesamowite - ale skuteczne. Ot taki zwykły niezwykły człowiek. Myślę, że koledzy po fachu maja się od kogo uczyć!! serdeczne dzięki Justysia P.

dobry specjalista,bardzo uprzejmy.Byłam dwa razy operowano przez niego i jestem bardzo zadowolona .Wydaje mi sie , że jest lekarzem z powołania i dlatego został ordynatorem.

Witam, dnia 20 lipca przeszłam zabieg usunięcia żylaka z prawej nogi. Lekarzem operującym oraz koordynującym był Kazimierz Swoboda - człowiek niesamowity, fachowiec, specjalista. Znakomite podejście do pacjenta. Zabieg bezbolesny. Noga bez siniaków, lekki ból pozabiegowy tego samego dnia. Noga wspaniale się goi. Nie boli. Zabieg wykonano z niesamowitą precyzją i dokładnością. Przy zmianie bandaża nie ma kompletnie żadnej różnicy poza widocznymi szyciami w dwóch miejscach. Nie spotkałam takiego lekarza, takiej obsługi, takich ludzi. Pragnę nadmienić, że zabieg wykonano z NFZ. Panie Doktorze, dziękuję, że miałam okazję Pana poznać i przekonać ...

Noga bez siniaków, lekki ból pozabiegowy tego samego dnia. Noga wspaniale się goi. Nie boli. Zabieg wykonano z niesamowitą precyzją i dokładnością. Przy zmianie bandaża nie ma kompletnie żadnej różnicy poza widocznymi szyciami w dwóch miejscach. Nie spotkałam takiego lekarza, takiej obsługi, takich ludzi. Pragnę nadmienić, że zabieg wykonano z NFZ. Panie Doktorze, dziękuję, że miałam okazję Pana poznać i przekonać się, że są jeszcze wybitni specjaliści, którzy bezinteresownie wyrażają chęć pomocy innym ludziom. Dziękuję jeszcze raz Panu oraz całemu zespołowi.
Jola.