dr n. med. Kazimierz Swoboda

Uratował mi nogę przed amputacją za co jestem i będę do końca życia wdzięczny Panu doktorowi i jego "ekipie" ze szpitala.Nie miałem okazji osobiście porozmawiać z Panem Doktorem i podziękować mu za to co do mnie zrobił i dla mojej małej córeczki z którą mogę już wychodzić na krótkie spacery w dwa miesiące po operacji!!!.Oby inni mieli tyle szczęścia co ja i w przypadku nieszczęśliwego wypadku trafili na Doktora Swobode.Dziękuję.

WŁAŚNIE 3 DNI TEMU PRZESZŁAM ZABIEG(4 Z KOLEI)W TYCHACH U DOKTORA SWOBODY-NIE MA LEPSZEGO LEKARZA KOMPETENTNEGO,MIŁEGO I Z DUŻYM POCZUCIEM HUMORU.PIELEGNIARKI WSPANIAŁE UŚMIECHNIĘTE I TAKIEGO ZESPOŁU ŻYCZYŁABYM KAŻDEMU PACJENTOWI-DZIĘKUJE ZA WSZYSTKO-PACJENTKA Z JAWORZNA

Nie wyobrazam sobie isc na zabieg do innego lekarza! To najlepszy lekarz jakiego w zyciu spotkalam. Wykonal mi fachowo cztery zabiegi a mojemu synowi dwa. Dziekuje Panu bardzo!!! Polecam wszystkim potrzebujacym .Pacjentka Renata

Nie polecam tego lekarza. Nie wiem skąd te zachwyty. Co prawda pan Swoboda jest bardzo sympatyczny, ale do swojego rzemiosła się nie przykłada. Może w niektórych przypadkach udało mu się zoperować poprawnie. Niestety w moim przypadku po prostu spartaczył robotę. Podczas rutynowego i podobno prostego zabiegu źle zaszył naczynie co spowodowało spory krwotok, kilkudniową, nieplanowaną hospitalizację i niemało stresu. Rana która miała się goić góra miesiąc goiła się ponad 2,5 miesiąca. Jeżeli to ma być jeden z najlepszych specjalistów w dziedzinie chirurgii naczyniowej to ja dziękuję. Za pieniądze które wydałem na zabieg spodziewałem się lepszej "roboty".

WSPANIAŁY SPECJALISTA,MIAŁM JUZ 4 ZABIEGI U DOKTORA W TYCHACH JESTEM Z ZABRZA I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.WSPANIAŁY CZŁOWIEK Z WIELKIM POCZUCIEM HUMORU

Wybitnie odradzam...duże oczekiwania -a wszystko po "staremu"- może i jest specjalistą...ale chyba nie całkiem w tym czym się tak reklamuje. Laparoskopie u tego pana nie polecam, a szczególnie gdy będą jakiekolwiek powikłania-jak u mnie-została zostawiona sobie sama. Jola

Zdecydowanie polecam dr.Swobodę Miałam ostatnio robiony zabieg w Klinice 2000.Jestem zadowolona z lekarza i kliniki. Gorąco polecam.

Jest kompetentnym, wykonuje dobrze swoje zabiegi i czuje się zrelaksowana podczas zabiegów oraz wizyt. Jest przyjemny zawsze uśmiechnięty i takich lekarzy powinno być w Polsce więcej. Pacjętka Beata

Pacjętka Beata

Zdecydowanie polecam doktora Swobodę - wybitny specjalista i nieoceniony człowiek. Wdzięczna pacjentka po cholecystektomii.

Nie polecam tego lekarza. Moja Mama o mały włos nie obchodziłaby dzisiaj swojego święta. Nie potrafi przyznać się do błędu winą obarczając innych lekarzy - kolegów po fachu. Skoro to ma być najlepszy lekarz w Polsce - chroń nas Panie przed chorobami!