dr n. med. Kindah Mo Akoel

3,2
3,4
3,2
3,4

Masakra. To jedyne słowo którego użyję. Poszłam do p. doktor po skierowanie na USG piersi. Dodam, że mam wykupiony pakiet Medicover zarówno służbowo jak i prywatnie. Nie robiłam badania piersi przez około 3 lata, więc chciałam sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Po spojrzeniu w komputer p. Kindah stwierdziła, że może mi wysywtawić skierowanie jedynie odpłatnie, ponieważ mój pakiet tego nie pokrywa. Spytałąm, czy p.doktor może zbadać mnie palpacyjnie, ale stwierdziła, że to nie ma i tak sensu, bo akurat miałam miesiączkę. Bardzo się zdziwiłam, że ani prywatny pakiet ani ...

Bardzo się zdziwiłam, że ani prywatny pakiet ani służbowy nie pokrywają tego badania, więc zadzwoniłam na infolinię, gdzie zostałam poinformowana prze kierownika zmiany w Medicover Piłsudskiego Łódź, że p. Kindah wystawiła skierowanie odpłatnie z dodatkową notatką, iż "nie widzi powodów do wystawienia skierowania na badanie".- i to był jedyny powód dla którego musiałąm zapłącić za badanie, pomimo, iż mam go w pakiecie.

Szczyt bezczelności, kłamstwo prosto w oczy. Abstrahując od tego, że co miesiąc płacę 100 zł za pakiet, który wykorzystuję raz na 3 lata.

Co więcej wspomniałąm o obfitych miesiączkach, które mam od czasu porodu. Spytałą jak one wyglądają i stwierdziła:" O jej, no rzeczywiście, obfite". Nic nie zaleciła, nie dopytała. Straciłąm ochoę na dalszą rozmowę.

Wyglądała na całkowicie niezainteresowaną, wręcz znudzoną.
Unikajcie, to moja rada.

Zachęcona pozytywnym opiniami wybrałam się do pani doktor z nadzieja ze będzie prowadziła moją ciąże. Gdy weszłam do gabinetu i powiedziałam, że jestem w ciąży pani doktor wyglądała jakby miała parsknąć śmiechem. Wypytała o wszystko i zaprosiła na usg. Przy którym powiedziała cytuje: „nie ma się z czego cieszyć, to jest bardzo wczesna ciąża”. Jej ton głosu wskazywał na to że ona na pewno poleci. Mówiąc o tym że boli mnie podbrzusze i nie wiem czy to ma tak być bo to moja pierwsza ciąża, pani doktor mnie „olała” i nie odpowiedziała na to pytanie. Nie została mi również założona karta ciąży ani nie dostałam skierowania na żadne usg w późniejszym terminie. Pani doktor nie chciała również słuchać że cierpiałam na PCOS i miałam spore problemy z zajściem w ciąże. Nie polecam. Albo ja trafiłam na zły dzień pani doktor albo traktuje tak wszystkie wczesne ciąże... za niebyłe.

Bardzo miła lekarka, prfesjonalna, godna polecenia, skuteczna, uprzejma, zachowuje dużą czystość w gabinecie.

SUPER Borykałam się z pewnym problemem, który był bagatelizowany przez lekarzy, u których leczyłam się do tej pory. Podeszła do problemu bardzo profesjonalnie i kompleksowo. Po wyczerpaniu wszystkich możliwości w moim mieście skierowała mnie do specjalisty w Łodzi. Teraz jestem jej pacjentką - zaglądam na kontrolne wizyty. I mam nadzieję, ze przy jej pomocy i wsparciu zostanę mamą. Tzn. najbardziej liczę na mojego partnera - hahahaha, ale ze względu na pewne problemy liczę również na panią doktor. :) Nigdy wcześniej nie spotkałam tak komunikatywnego lekarza. Polecam wszystkim.

nie dostałam skierowania od pani dr na bardzo ważne badanie,które powinno być wykonywane standardowo na początku każdej ciąży jak morfologia itd.Badanie również odbywa się bardzo pobieżnie.