dr n. med. Kindah Mo Akoel

Bardzo miła lekarka, prfesjonalna, godna polecenia, skuteczna, uprzejma, zachowuje dużą czystość w gabinecie.

SUPER Borykałam się z pewnym problemem, który był bagatelizowany przez lekarzy, u których leczyłam się do tej pory. Podeszła do problemu bardzo profesjonalnie i kompleksowo. Po wyczerpaniu wszystkich możliwości w moim mieście skierowała mnie do specjalisty w Łodzi. Teraz jestem jej pacjentką - zaglądam na kontrolne wizyty. I mam nadzieję, ze przy jej pomocy i wsparciu zostanę mamą. Tzn. najbardziej liczę na mojego partnera - hahahaha, ale ze względu na pewne problemy liczę również na panią doktor. :) Nigdy wcześniej nie spotkałam tak komunikatywnego lekarza. Polecam wszystkim.

nie dostałam skierowania od pani dr na bardzo ważne badanie,które powinno być wykonywane standardowo na początku każdej ciąży jak morfologia itd.Badanie również odbywa się bardzo pobieżnie.