mgr Kinga Czarnota

Psycholog, Psychoterapeuta

Do Pani Kingi sprowadził mnie zdrowy rozsądek, kiedy poczułem że nie daję rady radzić sobie z odrzuceniem, którego doświadczyłem ze strony osoby, którą bardzo kochałem. Bez nadziei na lepsze jutro, zaczęły nawiedzać mnie bardzo mroczne myśli. Na szczęście zdecydowałem się na psychoterapie i teraz mogę powiedzieć, że była to jedna z najlepszych decyzji mojego życia :) Na początku myślałem, że będzie to coś na zasadzie, że ja leżę na kozetce, opowiadam historie swojego życia a psychoterapeuta tylko kiwa głową i tylko "aha, aha" i tutaj moje zdziwienie nastąpiło... Pani Kinga ...

Bez nadziei na lepsze jutro, zaczęły nawiedzać mnie bardzo mroczne myśli.
Pani Kinga od pierwszego spotkania aktywnie zaczęła pracować nad poprawą mojego zdrowia psychicznego stosując profesjonalne metody psychoterapeutyczne oraz po każdym spotkaniu dając komplet kompleksowych ćwiczeń do wykonywania poza gabinetem.
Pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie, tak mogę opisać psychoterapię, którą oferuje Pani Kinga Czarnota i mogę z czystym sumieniem potwierdzić, że efekty są widoczne :)

Pozdrawiam serdecznie,
Kamil

Wciąż poszukujesz "Psycholog Sosnowiec"?

mgr

41-200 Sosnowiec

KATOWICKIE CENTRUM PSYCHOLOGICZNE SALVATE
ul. Wojewódzka 26a/3
40-008 Katowice
Mabea logopeda i psycholog wizyty domowe
Ostrogórska 27a
Sosnowiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Oddział Leczenia Jednego Dnia
Żeromskiego 2
41-300 Dąbrowa Górnicza