lekarz Kinga Stróżyńska-Jaroszyńska

Świetny lekarz, niesamowita kobieta!Pani Kinga prowadzi moją ciążę i jestem przekonana, że jesteśmy pod najlepszą opieką. Zawsze życzliwa, kompetentna, empatyczna, nigdy nie odmawia pomocy. Szczerze polecam Panią doktor, dziś tacy lekarze trafiają się naprawdę rzadko!

straciłam do pani doktor zaufanie... nie polecam, dzięki niej wylądowałam w szpitalu, z całym szacunkiem ale czasem na pacjenta trzeba spojrzec i z innej perspektywy!

Do Pani doktor trafiłam przypadkiem i nie zamienię jej na innego lekarza. Prowadziła moją ciąże, bada mnie kontrolnie i jestem bardzo zadowolona. Zawsze miła, uśmiechnięta, rzeczowa i kompetentna :)

Bardzo sympatyczna pani, profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo sympatyczny ,,pierwszy raz,, u ginekologa.

super lekarz w pełni spełniła moje oczekiwania naprawdę szczerze polecam

super lekarz w pełni spełniła moje oczekiwania naprawdę szczerze polecam

Jeśli Pani oceniła Panią Doktor to wie Pani gdzie przyjmuje .Proponuje wybrać lekarza który na piatke spełni oczekiwania , ja zostaje przy mojej pani doktor. ewa

ewa

witam a możecie napisac gdzie przyjmuje pani doktor prywatnie i na nfz? jakiś adres i kontak tel. z góry dziekuje

Bardzo kompetenta,fachowa, zawsze udzielająca odpowiedzi:))) będąc w szpitalu ma się wrażenie jakby tylko Tobą się opiekowała:))) Gorąco polecam :)))

Gorąco polecam :)))

Chodziłam do tej Pani na NFZ, bardzo dobry fachowiec miła osoba kompetentna, w gabinetach prywatnych nie byłam tak dobrze "obsłużona". Rzadkość.

SERDECZNIE POLECAM. BARDZO SYMPATYCZNA PANI KTÓRA ŚWIETNIE ZNA SIĘ NA TYM CO ROBI...