lekarz Kinga Stróżyńska-Jaroszyńska

Wszystkim Paniom polecam!!! Pani Stróżyńska spełniła moje wszystkie oczekiwania jako lekarz ginekolog. Szkoda, że jest moło takich lekarzy jak Ona.

Prowadziła całą moją ciążę. Zalecane badania tłumaczyła. Bardzo uprzejma i kompetentna. Zawsze służy radą. POLECAM :):)

Potwierdzam moja opinie wyrażoną wcześniej. Mam jednak pytanie czy pani doktor pracuje w szpitalu w Kościanie czy w innej miejscowości. Jeżeli ktos może odpowiedzieć to bardzo proszę.

Pani Doktor jest fantastycznym lekarzem polecam wszystkim Paniom. Prowadzi teraz moją drugą ciążę i nigdy nie zamieniłabym Pani Doktor na innego lekarza.Zawsze mogę na nią liczyć i wiem, że jestem pod dobrą opieką.

Pani Doktor jest fantastycznym lekarzem polecam wszystkim Paniom.

Jestem bardzo zadowolona, bardzo uprzejma pani ginekolog. Prowadzi moją ciąże byłam w szpitalu to przyszła i się zainteresowała mną ;) Nie zamierzam jak na razie zmieniać lekarza.

Prowadziła moja ciaże i jestem bardzo zadowolona,w szpitalu bardzo mi pomogła i traktowała tak,że czułam się wyjatkowo.Polecam

Bardzo miła atmosfera w gabinecie, dobre podejście do pacjenta. Polecam ego lekarza, koszt wizyty z cytologią 120 zł.

Niestety gdy pierwszy raz trafiłam do Pani doktor miałam martwą ciążę. Naprawdę pomogła mi wtedy i dostałam od niej wsparcie jako od lekarza i człowieka. Teraz jestem drugi raz w ciąży i wcale nie biorę pod uwagę innego lekarza. A jeżeli chodzi o kolejki to faktycznie trzeba uzbroić się w cierpliwość ale naprawdę warto:)

super lekarz, nigdy nie odmawia wizyty,jest zawsze pod telefonem, w szpitalu opiekuje się tobą jak kimś z rodziny, nie zamieniłabym Pani Kingi na nikogo innego:)

świetny ginekolog. gorąco polecam. w każdej sytuacji i o każdej godzinie pod telefonem. jedynym minusem sa megaaa kolejki przy kazdej wizycie!!!