lekarz Konrad Chmielecki

...niestety Pan Doktor odeslał mnie z miesiecznym dzieckiem na reku chociaz do tej pory leczylismy u niego corke.Bardzo sie zawiodlam i wiecej nie pojade.Pozdrawiam

Wielkie uznanie dla lekarza Konrada Chmieleckiego, leczę u niego swoją pociechę od niemowlaka, mam do niego zaufanie, zawsze trafna diagnoza, zawsze szybka poprawa zdrowia, ma podejście do dzieci, dzieci go lubią, idą z ochotą na wizytę. Najważniejsza sprawa to to że tak samo traktuje pacjenta na wizycie prywatnej czy publicznej, tak samo zawsze uprzejmy i profesjonalny. Jest świetny w tym co robi i z oddaniem wykonuje swój zawód.

Wspaniały lekarz, należący do "wymarłego gatunku", typu doktor Judym! Życzę wszystkim dzieciom zdrowia, a jeśli już musicie korzystać z pomocy lekarskiej, to mam nadzieję, że na waszej drodze będą stawać tylko i wyłącznie tego typu lekarze, co pan doktor- Konrad Chmielecki!

Zadowolona jestem ze skuteczności leczenia, wielokrotnie pomógł mojemu dziecku, niestety jest to pan zdecydowanie nieuprzejmy, traktujący pacjenta z góry. zawsze będąc tam czułam jakbym przeszkadzała Panu Doktorowi w czymś ważnym.

Świetny lekarz, zawsze pomocny nie tylko jako pediatra, zna się na rzeczy :)

Świetny lekarz, zawsze pomocny nie tylko jako pediatra, zna się na rzeczy :)

polecam dlatego iż w powiecie kolskim nie ma lekarza takiego jak Dr.Konrad Chmielecki

Suuper lekarz,potrafi się zainteresować każdym pacjentem.Godny polecenia!

Suuper lekarz,potrafi się zainteresować każdym pacjentem.Godny polecenia!