lekarz Konrad Rogala

2,9
2,6

Brak czsu dla pacjenta. Wg ,,lekarza" moim głównyn celem wizyty powinno być uzyskanie L4, a nie ocena stanu zdrowia. Po czym z nogą w gipsie odmówił mi L4 gdyż za późno wg. niego go poinformowałem, że je potrzebuje do pracy.

Super podejście, bardzo konkretny i miły. Poświęcił dużo czasu na wyjaśnienie problemu.Tak nastawił złamaną z przemieszczeniem rekę, że po nastwieniu na prześwietleniu wyglądała jak przed złamaniem. Polecam bardzo.

Nie uprzejmy, nie ma czasu dla pacjenta. Nie polecam, jeśli ma się wybór lepiej pójść do kogoś innego.

Porażka, idziesz i dowiadujesz się, że nie jesteś chory, mierzą Cię miarką krawiecką, do tego żadnych porządnych badań, nie polecam.

Najgorszy lekarz z jakim miałam nieprzyjemność się spotkać!!!Lekceważące podejście do pacjenta, wyśmianie problemu i nierozpoznanie zakrzepicy. Nie polecam!!!!

Nie uprzejmy podchodzący olewająco do pacjenta, wypisał mnie do domu po zabiegu bez leków przeciwbólowych. Ogólnie powinien zmienić zawód na prosektora!!!

Bardzo dobry lekarz polecam go jest bardzo miły

Bardzo dobry lekarz polecam go jest bardzo miły