dr n. med. Konrad Słynarskidr n. med. Konrad Słynarski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5

dr n. med. Konrad Słynarski

Specjalizuję się w leczeniu urazów związanych ze sportem oraz chorób zwyrodnieniowych narządu ruchu, w szczególności dotyczących stawu kolanowego.
Od ...

Od wielu lat prowadzę aktywną międzynarodową działalność naukową skupioną na rozwoju nowoczesnych technologii medycznych pozwalających na szybki powrót do zdrowia i sportu. Jestem autorem szeregu publikacji naukowych, członkiem wielu profesjonalnych międzynarodowych towarzystw medycznych, konsultantem naukowym kilku wiodących firm medycznych. Wprowadziłem dzięki temu do chirurgii kolana szereg nowych rozwiązań, które są aktualnie szeroko stosowane na całym Świecie, jak np.implanty łąkotek, jednoetapowe przeszczepy chondrocytów i komórek macierzystych metodą INSTRUCT, czy osteotomię iBalance którą współtworzyłem z grupą międzynarodowych ekspertów.
Jako pierwszy w Polsce, ponad 10 lat temu wykonałem skutecznie przeszczep chondrocytów w miejsce uszkodzonej chrząstki. Przeprowadziłem szereg badań klinicznych dotyczących regeneracji uszkodzonej chrząstki stawowej, dzięki którym wszyscy zoperowani takimi metodami Pacjenci powrócili do aktywności fizycznej, a środowisko ortopedyczne wzbogaciło się o wiedzę dotyczącą tych metod.

W swojej pracy staram się zawsze kierować dobrem Pacjenta i jest ono dla mnie pierwszorzędną wartością.

Konrad Słynarski
ortopeda traumatolog
tel. +48 509 809 345
e-mail: info@slynarski.pl

Chirurg, dzięki któremu uniknęłam endoprotezy stawu kolanowego. Jestem po osteotomi kości piszczelowej. Operacja odbyła się 2 lata temu, efekt: noga przez całe zycie krzywa stała się prosta oraz ustał ból stawu kolanowego! Praktycznie w min 90% powrót do zdrowia także dzięki przemiłej Pani rehabilitant Emilii. Z czystym sumieniem mogę polecić Dr. Słynarskiego. Bezbłędna diagnoza oraz brak powikłań. Spokojny i cierpliwie tłumaczący zawiłości leczenia. Gorąco polecam Anna Walczak

Nie oceniam jeszcze, ale pytam : jak dostać się na wizytę do dra Słynarskiego. Jestem z woj. pomorskiego, więc nie jest to tuż za miedzą. B.proszę o podanie kontaktu, każdego kto może to zrobić, ew. inny dobry kontakt na takiego fachowca, który dobrze operuje, ma wiedzę i świetne efekty. IGA

POLECAM !! Jako jedyny na 6 lekarzy trfil z diagnozą

POLECAM !!
Jako jedyny na 6 lekarzy trfil z diagnozą

Doktor operował mi obydwa kolanka (boczne przyparcie rzepki) i tylko On potrafił je zdiagnozować (inni napomykali coś o bólach wzrostowych, martwicy, albo i w ogóle nie stawiali diagnozy...). Polecam!!

Swietny fachowiec, jestem po artroskopii kolana u pana Slynarskiego, i nie mam zadnych dolegliwosci bolowych, mimo ze nie moglam chodzic. przy tym przesympatyczny czlowiek :) polecam

Świetny lekarz. Po przygodach z sześcioma innymi ortopedami, dr. Słynarski jako jedyny prawidłowo zdiagnozował moją wadę.

trzeba przyznać, że Pan doktor zna się na rzeczy:) wiedza ogromna, chęć pomocy również. nie boi sie wyzwań, nowoczesnych metod itp. ale... nie poradził sobie do końca w moim przypadku:( mimo to polecam jako świetnego fachowca. bardzo zajęty i zabiegany człowiek.

Chirurg, dzięki któremu z powrotem mam ACL. W myśl zasady "jak się dać kroić to najlepszym" z czystym sumieniem mogę polecić Dr. Słynarskiego. Bezbłędna diagnoza, zero powikłań, a i na panikarzy reaguje spokojnie =). Ktoś kogo nasze Babcie określały mianem "złote ręce"!