lekarz Konrad Stopa

Radiolog

Badanie super dokładne a do tego miła atmosfera i duże zainteresowanie pacjentem. Chodzimy z całą rodziną od lat.Polecam zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci .Terminy tez dobre- pomogą zawsze jak coś się dzieje. Zdecydownie polecam

Doktor Stopa to bardzo dobry diagnosta . Dzięki badaniu USG i kilku badaniom dodatkowym - które również sam opisał rozwiązał mój wielki problem i umożliwił szybkie podjęcie leczenia . Jestem niezmiernie wdzięczna i będę polecać wszystkim !!

Najlepszy specjalista od usg stawów w mieście ,jestem pod wrażeniem dokładności i dociekliwości Doktora. Na badaniu usg znalazł u mnie zmianę która potwornie mi dokuczała i nikt wcześniej nie potrafił mi pomóc ! Będę polecać Doktora wszystkim !

Doktor Stopa to lekarz z ogromną wiedzą ,bardzo dociekliwy i dokładny a przy tym bardzo kontaktowy i patrzy na problem pacjenta bardzo szeroko. Polecam wszystkim z czystym sumieniem. Dzięki szybkiej i trafnej diagnozie wszystko skończyło się dobrze. polecam wszystkim z czystym sumieniem .Piotr.S

Polecam!!! U Doktora byłam na Podmiejskiej w Bydgoszczy .Bardzo miło ,badanie bardzo,bardzo dokładne .doktor bez pośpiechu wszystko mi wyjaśnił i odpowiedział na wszystkie moje pytania ,pokierował mnie dalej .Dzięki trafnej diagnozie i szybkiemu działaniu mój ogromny problem został rozwiązany .Dziękuję W.P