Filtruj terminy

Lekarze Radiolog Bydgoszcz

Łukasz Drewa

ks. Konarskiego 11 lok. 2
85-081 Bydgoszcz

Jestem pacjentką od paru lat i jestem bardzo zadowolona z wizyt u doktora. Odwiedziłam już wielu lekarzy o tej specjalizacji ale nikt tak mi nie pomógł. Bardzo kompetentny człowiek. Prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie . Doktor godny polecenia.

lekarz Andrzej Hanczewski

Sybiraków 9
85-796 Bydgoszcz

Profesjonalne i jednocześnie serdeczne podejście do pacjenta, bardzo dokładnie przeprowadzone i opisane badanie, porada, gdzie dalej szukać rozwiązania problemu. Obie z mamą jesteśmy zadowolone i szczerze polecamy tego specjalistę. Dziękujemy Panie Doktorze !!!
Opinia dodana przez: Aleksandra

Radosław Sitarz

Onkolog, Radiolog

Indywidualna Praktyka Lekarska Radosław Sitarz Lekarz Medycyny
85-858 Bydgoszcz

pisze w imieniu mojej mamy jest zachwycona życzliwością i uprzejmością oraz kompleksowa opieka lekarską z jaką spotkała sie będąc pod opieka p doktora Radosława Sitarza
Opinia dodana przez: małgosia

lekarz Michał Jankowski

Radiolog, USG

centrum onkologi
Bydgoszcz

Najlepszy Specjalista w swojej dziedzinie ! wykonuję badania USG co pół roku piersi i każde inne które się pojawia w rodzinie realizuję tylko u Pana Doktora. Polecam wszystkim nie tylko za profesjonalizm, kompetencje podejście i uprzejmość, ale przede wszystkim jakim jest Człowiekiem - Lekarzem. Dziękuje Panie Doktorze !!!
Opinia dodana przez: Żanetta
Gorąco polecam Panią doktor diagnoza w 100% Profesjonalizm w diagnozie i kompetentność i dokładna w badaniu bardzo miła i do tego bardzo uprzejma , bardzo z wszystkich wizyt jestem zadowolony bardzo polecam
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Konrad Stopa

Gabinety Specjalistyczne Podmiejska 13
ul. Podmiejska 13/28-29
Bydgoszcz

Badanie super dokładne a do tego miła atmosfera i duże zainteresowanie pacjentem. Chodzimy z całą rodziną od lat.Polecam zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci .Terminy tez dobre- pomogą zawsze jak coś się dzieje. Zdecydownie polecam
Opinia dodana przez: Maria Trzmiel

lekarz Jerzy Mistygacz

Radiolog

Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakł‚ad Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Bydgoszczy
ulica Markwarta 4-6
85-015 Bydgoszcz

Dr Mistygacz jest lekarzem z powołania, zainteresowany pacjentem, wspaniały fachowiec, polecam.........

dr n. med. Stefan Maciak

Radiolog, USG

Ku Wiatrakom 5/140
85-856 Bydgoszcz

Dr Stefan Maciak jest doskonałym lekarzem specjalistą-radiologiem. Ukończył dwa fakultety i wiedzę tam zdobytą wykorzystuje w swojej pracy. Wyjątkowo życzliwy dla pacjentów, kontakt: lekarz:-pacjent jest dla Niego ważny i poświęca mu dużo czasu. Znam Go od dość dawna, gdyż był kiedyś moim studentem, z którym mogłem swobodnie rozmawiać na temat, który ja prowadziłem. Mam wielu takich swoich "uczniów" i On należy do grona takich właśnie lekarzy. Z ogromną przyjemnością polecam ...
Opinia dodana przez: Bronisław

dr n. med. Róża Kozłowska

ul. Gnieźnieńska
Bydgoszcz

BARDZO nieprzyjemna kobieta wypowiedz na temat usg bardzo krótka a w rezultacie o badaniu powiedziała tak -no coś tam jest ale zobaczymy. jakbym zapłaciła za usg to by mi z reki jadła NIESTETY muszę powtożyć badanie ale u dr Drewniak kobieta miła i bardzo szczególowo wyjasnia .

dr n. med. Zbigniew Serafin

jurasz
ul.c.sklodowskiej 26
11-111 Bydgoszcz

jako jedyny znalazł czas , żeby jasno wyjaśnić co się dzieje i co grozi synowi - cierpliwie tłumaczył i uspokajał a co najwazniejsze jego opinia była trafna i dzięki niemu wszystko jest juz dobrze
Opinia dodana przez: Marta

Zbigniew Jesionowski

Ginekolog, Radiolog

Sanitas
ul.Curie Skłodowskiej 48, Bydgoszcz
Bydgoszcz

Przed wizytą u Pana Jesionowskiego weszłam w google, by poczytać opinie na jego temat. Opinie były podzielone, co spowodowało, że czułam się zniechęcona. Mimo to, udałam się do niego i nie żałuję. Okazał się bardzo miłym, rozgadanym lekarzem. Badania u niego poprowadzone były w sposób delikatny. Stres jaki mi towarzyszył bardzo szybko minął, gdyż pan doktor zagadywał i rozweselał. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Julia
Wizyta na NFZ, totalna ignorancja pacjenta zero wyjaśnienia i informacji. Na pytanie o diagnozę, cytuję: a co Pani by chciała usłyszeć.. Jestem bardzo ciekawa , czy prywatna praktyka ma ten sam poziom. Nie polecam osoby.
Opinia dodana przez: Joanna

Witold Gaca

Gabinet Lekarski
85-790 Bydgoszcz

Szczerze nie polecam dr Gacy oraz radzę dokładnie sprawdzić i skonsultować z innym.radiologiem opisy badań wydane przez dr Gaca. Nie potrafi na rtg kości rozpoznać 3 cm zmiany oraz w brzuchu 3 cm guza w tomografii. Całe szczęście inny lekarz spojrzał w płytę z rtg bo jakoś mu nie pasował ból u pacjenta i opis że kończyna bez zmian. Ja i wielu innych osób z grona medycznego radzimy uważać na ...
Opinia dodana przez: Monika Z.

lekarz Marcin Kobierowski

Szpital Uniwersytecki im. dr. A. Jurasza
ul. Marii Skłodowskiej Curie 9, Bydgoszcz
85-094 Bydgoszcz

Byłam na badaniu USG palców rąk dn. 12.05. br. i oprócz poświęconego czasu ustawowego brakowało mi kontaktu większego o stanie mych palców z tym lekarzem tym bardziej, że jako nie fachowiec widziałam w monitorze , że wg. mnie nie wszystko jest dobrze z moimi palcami gdyż ból mam ponad 2 lata.Gdy Pan dr wręczał mi wynik to spytałam kto dostanie pełny ten wynik czy dr kierujący czy Ja ? Odpowiedź ...
Opinia dodana przez: Zofia

Sieroca 1 lok. 1
85-113 Bydgoszcz

lekarz Fabian Przygoński

Radiolog

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "Nowy Fordon" Sp z o.o.
ulica Kleina 1