Filtruj terminy

dr n. med. Stefan Maciak

Radiolog, USG

Ku Wiatrakom 5/140
85-856 Bydgoszcz

Dr Stefan Maciak jest doskonałym lekarzem specjalistą-radiologiem. Ukończył dwa fakultety i wiedzę tam zdobytą wykorzystuje w swojej pracy. Wyjątkowo życzliwy dla pacjentów, kontakt: lekarz:-pacjent jest dla Niego ważny i poświęca mu dużo czasu. Znam Go od dość dawna, gdyż był kiedyś moim studentem, z którym mogłem swobodnie rozmawiać na temat, który ja prowadziłem. Mam wielu takich swoich "uczniów" i On należy do grona takich właśnie lekarzy. Z ogromną przyjemnością polecam ...
Opinia dodana przez: Bronisław

dr Andrzej Widerkiewicz

Bydgoszcz

Nie polecam do badań usg z malymi dziecmi. Poltoraroczne dziecko przyjął w ciemnym gabinecie (przy zapalonej lampce) Wiadomo ze male dziecko potrzebuje choc chwili zapoznania wzrokowego przed jakimkolwoek badaniem Wiadomo ze maluch zaczął okropnie płakać i zanosić sie. Zaproponowalem ze chwile go uspokoje na co odparł ze,, i tak nie będzie pamiętał,, Po badaniu wyszly powiekszone wezly chłonne. Jako ze spotkalem sie z tym terminem jedynie przy gardlowych tematach, a ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Róża Kozłowska

ul. Gnieźnieńska
Bydgoszcz

BARDZO nieprzyjemna kobieta wypowiedz na temat usg bardzo krótka a w rezultacie o badaniu powiedziała tak -no coś tam jest ale zobaczymy. jakbym zapłaciła za usg to by mi z reki jadła NIESTETY muszę powtożyć badanie ale u dr Drewniak kobieta miła i bardzo szczególowo wyjasnia .

lekarz Michał Jankowski

Radiolog, USG

centrum onkologi

Bydgoszcz

Polecam takiego specjalistę, pierwszy raz była na takiej wizycie, gdzie lekarz poświęca czas, nie spieszy się z badaniem, tłumaczy, nie mam żadnych uwag. Na pewno będę z całą rodziną chodziła:)
Opinia dodana przez: Andzelika

Zbigniew Jesionowski

Ginekolog, Radiolog

Sanitas
ul.Curie Skłodowskiej 48, Bydgoszcz
Bydgoszcz

Przed wizytą u Pana Jesionowskiego weszłam w google, by poczytać opinie na jego temat. Opinie były podzielone, co spowodowało, że czułam się zniechęcona. Mimo to, udałam się do niego i nie żałuję. Okazał się bardzo miłym, rozgadanym lekarzem. Badania u niego poprowadzone były w sposób delikatny. Stres jaki mi towarzyszył bardzo szybko minął, gdyż pan doktor zagadywał i rozweselał. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Julia

dr n. med. Zbigniew Serafin

jurasz
ul.c.sklodowskiej 26
11-111 Bydgoszcz

jako jedyny znalazł czas , żeby jasno wyjaśnić co się dzieje i co grozi synowi - cierpliwie tłumaczył i uspokajał a co najwazniejsze jego opinia była trafna i dzięki niemu wszystko jest juz dobrze
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Konrad Stopa

Gabinety Specjalistyczne Podmiejska 13
ul. Podmiejska 13/28-29
Bydgoszcz

Najlepszy specjalista od usg stawów w mieście ,jestem pod wrażeniem dokładności i dociekliwości Doktora. Na badaniu usg znalazł u mnie zmianę która potwornie mi dokuczała i nikt wcześniej nie potrafił mi pomóc ! Będę polecać Doktora wszystkim !
Opinia dodana przez: zenon

Łukasz Drewa

ks. Konarskiego 11 lok. 2
85-081 Bydgoszcz

Jestem pacjentką od paru lat i jestem bardzo zadowolona z wizyt u doktora. Odwiedziłam już wielu lekarzy o tej specjalizacji ale nikt tak mi nie pomógł. Bardzo kompetentny człowiek. Prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie . Doktor godny polecenia.
Gorąco polecam Panią doktor diagnoza w 100% Profesjonalizm w diagnozie i kompetentność i dokładna w badaniu bardzo miła i do tego bardzo uprzejma , bardzo z wszystkich wizyt jestem zadowolony bardzo polecam
Opinia dodana przez: Piotr

Witold Gaca

Gabinet Lekarski

85-790 Bydgoszcz

Pan Gaca jest to bardzo dobry fachowiec, a przy tym bardzo uprzejmy, co nie można powiedzieć o wielu innych lekarzach.
Opinia dodana przez: Czesław

Radiolodzy w Bydgoszczy