Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Radiolog Bydgoszcz

- 39 lekarzy

Gabinet
ks. Konarskiego 11 lok. 2
85-081 Bydgoszcz

Średnia ocen: 5,0/5
Jestem pacjentką od paru lat i jestem bardzo zadowolona z wizyt u doktora. Odwiedziłam już wielu lekarzy o tej specjalizacji ale nikt tak mi nie pomógł. Bardzo kompetentny człowiek. Prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie . Doktor godny polecenia.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinety Specjalistyczne Podmiejska 13
ul. Podmiejska 13/28-29
Bydgoszcz

Średnia ocen: 5,0/5
Najlepszy specjalista od usg stawów w mieście ,jestem pod wrażeniem dokładności i dociekliwości Doktora. Na badaniu usg znalazł u mnie zmianę która potwornie mi dokuczała i nikt wcześniej nie potrafił mi pomóc ! Będę polecać Doktora wszystkim !
Opinia dodana przez: zenon

Indywidualna Praktyka Lekarska Radosław Sitarz Lekarz Medycyny

85-858 Bydgoszcz

Średnia ocen: 5,0/5
pisze w imieniu mojej mamy jest zachwycona życzliwością i uprzejmością oraz kompleksowa opieka lekarską z jaką spotkała sie będąc pod opieka p doktora Radosława Sitarza
Opinia dodana przez: małgosia

Gabinet
Sybiraków 9
85-796 Bydgoszcz

Średnia ocen: 5,0/5
Profesjonalne i jednocześnie serdeczne podejście do pacjenta, bardzo dokładnie przeprowadzone i opisane badanie, porada, gdzie dalej szukać rozwiązania problemu. Obie z mamą jesteśmy zadowolone i szczerze polecamy tego specjalistę.
Dziękujemy Panie Doktorze !!!
Opinia dodana przez: Aleksandra
Średnia ocen: 4,9/5
Mojego tatę bolał sutek.Bardzo przestraszyliśmy się,ponieważ mężczyźni też mogą mieć nowotwór piersi.Dr Sobocińska wykonała usg i na szczęście, stwierdziła,że to tylko łagodny rozrost gruczołu.Zapytała czy tata nie przyjmuje spironolu, po którym może wystąpić taka ginekomastia.Rzeczywiście tata brał ten lek.W porozumieniu z lekarzem rodzinnym lek ten odstawiono i po kilku tygodniach bóle sutka ustąpiły. Bardzo dziękujemy Pani Doktor za tak szybką, profesjonalną diagnozę.
Opinia dodana przez: oxalis

Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakł‚ad Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Bydgoszczy
ulica Markwarta 4-6
85-015 Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,8/5
Dr Mistygacz jest lekarzem z powołania, zainteresowany pacjentem, wspaniały fachowiec, polecam.........
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

centrum onkologi

Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,8/5
Mam pełne zaufanie do Pana Doktora i to jest główny powód, że jestem Jego pacjentką. Dokładnie przeprowadza badania i informuje o wynikach. Jest wspaniałym lekarzem, wszystkim gorąco polecam. Dziękuję Panie Doktorze i serdecznie pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Barbara

Gabinet
ul. Gnieźnieńska
Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,4/5
Od wielu lat jestem pacjntką pani doktor ,bardzo mi pomogła chociaż nie musiała.Jest życzliwa miła i przede wszystkim zna się na tym co robi.Polecam.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Ku Wiatrakom 5/140
85-856 Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,2/5
Dr Stefan Maciak jest doskonałym lekarzem specjalistą-radiologiem. Ukończył dwa fakultety i wiedzę tam zdobytą wykorzystuje w swojej pracy. Wyjątkowo życzliwy dla pacjentów, kontakt: lekarz:-pacjent jest dla Niego ważny i poświęca mu dużo czasu. Znam Go od dość dawna, gdyż był kiedyś moim studentem, z którym mogłem swobodnie rozmawiać na temat, który ja prowadziłem. Mam wielu takich swoich "uczniów" i On należy do grona takich właśnie lekarzy. Z ogromną przyjemnością polecam ...
Opinia dodana przez: Bronisław

jurasz
ul.c.sklodowskiej 26
11-111 Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,0/5
jako jedyny znalazł czas , żeby jasno wyjaśnić co się dzieje i co grozi synowi - cierpliwie tłumaczył i uspokajał a co najwazniejsze jego opinia była trafna i dzięki niemu wszystko jest juz dobrze
Opinia dodana przez: Marta

Radiolodzy w BydgoszczyCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat