lekarz Krystian Powolny

Ginekolog

Wspaniały, pełny taktu lekarz. Wcześniej uczęszczałam do PANI ginekolog publicznie, a następnie za poleceniem mamy udałam się do p. Krystiana i o dziwo kompletnie się nie krępowałam badania i w bardzo uprzejmy i taktowny wytłumaczył mi dolegliwość, która mnie nękała oraz przebieg leczenia. Byłam w ciężkim szoku, że u ginekologa można się tak bezstresowo czuć podczas badania! Ponadto prowadził dość poważną chorobę mojej mamy na oddziale położniczym i wiele lat prowadził jej leczenie po zabiegu dopytując za każdym razem jak znosi leczenie i doradzał leki zmniejszające objawy zażywania doustnych hormonów. ...

Dusza nie człowiek, a tym bardziej nie lekarz... :) Każdej kobiecie polecam tego lekarza!

Jestem jego pacjentkom od 9 lat.byłam u p.Doktora na pierwszej w życiu wizycie i tak już zostałam gdyż jest lekarzem z powołania.Godny polecenia.

Znakomity specjalista,godny polecenia.Prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona.Ciąża moja jest podwyższonego ryzyka /zostały zalecone wszelkie możliwe badania,aby wykluczyć ewentualne powikłania i choroby genetyczne/.Z wyrazami szacunku Anna J.K.

Szczerze polecam wizytę u Pana Doktora. Jestem jego pacjentką od dawna, teraz pacjentką jest też moja córka, która panikowała nieźle przed pierwszą wizytą u ginekologa. Wspaniały lekarz i człowiek - wyrozumiały, spokojny o ogromnej wiedzy.Właściwie wzór dla każdego lekarza.

Polecam dr.Powolnego. Trafiłam do niego z polecenia i nie żałuje i szczerze polecam. Prowadzi teraz moją ciąże, i kiedy mam jakies wątpliwości co do dolegliwości przyjmuje bez wcześniejszego umówienia sie! Lekarz kompetentny i przede wszystkim bardzo "ludzi"! Według mnie jest to lekarz z powołania co widać chociazby po koszcie za wizyte jaka pobiera. Polecam!!!

Moja pierwsza wizyta u ginekologa- szczerze polecam. Z chwilą wejścia do gabinetu cały stres minął. Pan doktor wzbudza zaufanie i jest bardzo uprzejmy, zarazem konkretny specjalista. Odpowiedział na wszystkie moje pytania i rozwiał wątpliwości. Zrobił mi też USG u siebie w gabinecie, w ramach wizyty. Z tego co się orientowałam to najtańszy ginekolog w Opolu, ale z ogromnym doświadczeniem.

Moja pierwsza wizyta u ginekologa- szczerze polecam.

Wspaniały lekarz, nie jest może zbyt wylewny ale za to bardzo konkretny. Zdobył moje zaufanie i prowadził cała moją ciążę, bo jako jedyny lekarz prawidłowo ocenił wyniki moich badań. Całą ciążę zwracał uwagę tylko na istotne rzeczy - nie poił mnie domysłami tylko faktami. Miałam to szczęście że i przy porodzie nam towarzyszył. Dzisiaj mam wspaniałego zdrowego synka. Lekarz który dał mi nadzieję że będę matką. Nie pomylił się.

JESTEM PACJENTKA DR.POWOLNEGO 10 LAT I POLECAM GO WSZYSTKIM.PROFESJONALY,PRZESYMPATYCZNY,DOKŁADNY LEKARZ,KTÓRY DOKŁADNIE WYTŁUMACZY W CZYM TKWI PROBLEM.POŚWIĘCI TYLE CZASU ILE TRZEBA I ZAWSZE BEZ GADANIA WYKONUJE CYTOLOGIE A JEŚLI TO KONIECZNE TO RÓWNIEZ USG.WSZYSTKO W CENIE 70ZŁ.OBY TAKICH LEKARZY BYŁO JAK NAJWIĘCEJ!!!!!

Nie polecam i wszystkim odradzam. doktor prowadzi początkowo moja ciąże, w ciągu 5 miesięcy wysłał mnie jeden raz na badania TYLKO KREW I MOCZ. Juz nie chodzę do pana doktora i wychodzą niedopatrzenia jakich się doktor dopuścił. Stanowczo odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam i wszystkim odradzam.

Bardzo dobry lekarz i czlowiek.Goraco polecam.Wdzieczna pacjentka

Bardzo dobry lekarz i czlowiek.Goraco polecam.Wdzieczna pacjentka