lekarz Krystian Zwirbulis

Uwaga na tego lekarza. Bierze ŁAPÓWKI za wprowadzanie innych pacjentow w blad. Czlowiek dla ktorego licza sie tylko pieniadze a nie zdrowie pacjenta. !!!

witam to naprawde najlepszy ginekolog w tczewie.taktowny i madry chodzilam do niego w ciazy i po ciazy tez chodze.dziekuje doktorze ze mamy kogos tak profesjlnalnego

Nie spotkałam jeszcze tak dobrego lekarza, od samego początku prowadzenia mojej ciąży miałam do doktora 100 procentowe zaufanie.

Jestem "pod opieką" Pana Krystiana od 17 lat. Mam dwójkę dzieci i u innego lekarza NIGDY nie byłam i nie BEDĘ. POLECAM

polecam tego lekarza w 100% jestem zadowolona z podejścia lekarza do pacjenta. chodze do niego od 10lat i chodzić będę bo mu ufam.

Bardzo miły, sympatyczny, wzbudzający zaufanie...ale podczas cesarskiego cięcia pozostawił mi fragment łożyska, co spowodowało zagrożenie mojego życia:( NIE POLECAM!!!

Najlepszy lekarz jaki może być polecam w 100%

Najlepszy lekarz jaki może być polecam w 100%

Witam, Bardzo miły, sympatyczny i wzbudzajacy zaufanie lekarz. Absolutnie beznadziejny fachowiec. Mozna mu zaufać dopóki chodzi o wypisanie recepty na środki antykoncepcyjne. Dzięki niemu usunięto mi cały jajnik. Brawo panie doktorze!

Witam,

Wspaniały lekarz. Świetnie przygotowany do zawodu. Kompetentnie przeprowadza badanie. Jest rzeczowy i przy tym bardzo uprzejmy i taktowny. Zawsze podczas wizyty poświęca mi tyle czasu, ile potrzebuję. Dokładnie tłumaczy każde badanie i omawia jego wynik. Trafiłam do niego w pierwszej ciąży. Teraz mam dwoje zdrowych dzieci i na wizyty kontrolne nadal chodzę do niego. Szczerze polecam.

Witam dziewczyny. UWAŻAJCIE NA ZWIRBULISA!!!! Pseudofachowiec. Dzięki jego niefachowości straciliśmy dziecko!!! Nie robił w ciąży żadnych badań mówił że wszystko jest ok. Okazało się że gdyby odpowiednio prowadził ciążę to nasza córka by żyła. Zmarła w 3 tyg. przed terminem :(