Krystyna Błachnio

1,9
2,1
1,6
1,6

Czy wiecie, że logopeda to nie jest lekarz? Co wy tu wszyscy z tą panią doktor. Logopedia to jest specjalność na pedagogice albo studia podyplomowe.

W odróżnieniu od pozostałych pacjentów ja byłam zadowolona z terapii prowadzonej przez dr Błachnio. To prawda, że ma specyficzny sposób bycia, ale dla mnie najważniejszy był efekt wizyt. Moje dziecko, poprzednio przez rok prowadzone przez inną, przemiłą, młodą logopedę niestety nie osiągnęło żadnych wyników, a wręcz nabyło złe nawyki, które nawet ja byłam w stanie stwierdzić. Dr Błachnio zaczęła ćwiczenia od zupełnie innej strony i w zasadzie już po czterech miesiącach po bardzo poważnej wadzie wymowy nie pozostał ślad.

Dr Błachnio jest nieuprzejma, ludzi traktuje z wyższością to tak delikatnie mówiąc. A mówiąc wprost: wredne babsko.

POTWIERDZAM WYPOWIEDZI MOICH POPRZEDNIKÓW. KOBIETA KTÓREJ JEDYNYM CELEM JEST CIĄGŁE UTWIERDZANIE SIĘ W PRZEKONANIA O SWOJEJ WYŻSZOŚCI. BARDZO NIEMIŁA, AROGANCKA,ZAKOCHANA W SOBIE. STOSUJĄC SIĘ DO LOGOTERAPEUTYCZNYCH ZASAD ZAWARTYCH W JEJ KSIĄŻCE ŚMIAŁO MOŻNA JĄ OKREŚLI MIANEM ANTYBOHATERA. NIE POLECAM, Z DALEKA OD TEJ OSOBY.

Całe szczęście nigdy nie byłam na wizycie u Pani dr, ale miałam wątpliwą przyjemność spotkać się z nią na studiach. Podejrzewam, że tak samo nieuprzejmie traktuje pacjentów jak swoich studentów. Jest zachwycona swoją osobą, a na wykładach zachowuje się niczym hrabina. Po spędzeniu z nią kilkunastu godzin mogę śmiało powiedzieć (jako przyszły pedagog), iż nigdy nie poszłabym do niej na wizytę z moim dzieckiem. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Jeżeli ktoś chce mieć znerwicowane i roztrzęsione dziecko to zapraszamy na wizytę do Szanownej Pani Doktor Błachnio. Oczywiście dziecko nie może być ciekawe świata, winno siedzieć spokojnie i nie zadawać pytań. Niewskazanym też jest podczas wizyt u Pani Doktor aby rodzice dziecka mieli wykształcenie podstawowe lub średnie i w opini Pani Doktor najbardziej kompetentnymi rodzicami są ci z wyższym wykształceniem na renomowanej uczelni a najlepiej po studiach medycznych lub z tytułem Doktora. Nie polecam.

jedz budyń i popij denaturatem !jedz budyń i popij denaturatem !

jedz budyń i popij denaturatem !jedz budyń i popij denaturatem !

Bardzo niemiła kobieta, 0 profesjonalizmu, hrabina z Bożej łaski jak najmniej takich ludzi!!!

Zero profesjonalizmu! Bardzo niemiła kobieta!

Zero profesjonalizmu! Bardzo niemiła kobieta!

zostawię Panią dr bez komentarza. jest nieuprzejma. Pani dr powinna czegoś nauczyć a nie poniżać, że jest nieukiem lub chory psychicznie.Nie obrażając nikogo ale, nie chciałbym mieć więcej kontaktu z tą Panią.