lek. dent. Krystyna Borowska

Niestety bardzo niemiła Pani Doktor. Nie wzbudza zaufania. Podczas wizyty u niej nie czułam się komfortowo. Zdecydowanie nie polecam.

Pełen profesjonalizm, zawsze miła i uśmiechnięta. Nie raz pani doktor wyciągała mnie z opresji ;) To taki dentysta do którego nie boję się iść, a z tym mam od dziecka duży problem :D

Byłam już na kilku wizytach w gabinecie i niestety ostatnim razem pani doktor nie zrobiła dobrego wrażenia, zabieg był robiony w pośpiechu, niedelikatnie a na domiar złego pani doktor odebrała w czasie zabiegu komórkę i nie zmieniając rękawiczek kontynuowała zabieg przy krwawiących dziąsłach. Takiego podejścia nie polecam.

Takiego podejścia nie polecam.

Powyższe oceny potwierdzam, bo takie są moje przekonania. jz

Powyższe oceny potwierdzam, bo takie są moje przekonania. jz

Mimo bardzo miłego podejścia do pacjenta, pani doktor jest niesumienna. Czy to z braku czasu, czy to z powodu problemów zdrowotnych. Brak dokładności i konsekwencji w leczeniu objawia się w nieprawidłowo prowadzonym leczeniu endodontycznym oraz zadziwiająco dużą ilością sporych ubytków przez p. Borowską nie zauważonych. Ponieważ leczenie prywatne u żadnego lekarza nie jest teraz bolesne - chyba lepiej poszukać kogoś innego.

Jak najbardziej polecam Panią Krystynę Borowską. Moim zdaniem jest bardzo kompetentną stomatolog oraz ma bardzo delikatne podejście do pacjenta podczas leczenia. POLECAM! Może jest trochę drogo (to zależy co sie leczy),ale warto.

REWELACJA !!! BARDZO DOKŁADNE I BEZBOLESNE LECZENIE !!! BOJĘ SIĘ DENTYSTÓW JAK ROTTWEILERÓW - PANI KRYSTYNA - REWELACJA !!! POLECAM WSZYSTKIM :)