dr n. med. Krystyna Jochan

Okulista

Witam, chciałabym tylko potwiedzic to, co piszą wszystkie osoby z pozytywną opinią na temat dr Jochan. To jeden z naprawdę nielicznych lekarzy z powołania; do tego przemiły,przesympatyczny człowiek, który juz przy pierwszej wizycie sprawia, że czujesz się wyjątkowo; jakbyś był jednym jedynym pacjentem Pani Doktor.Miałąm ogromny problem, od kilku lat nic nie widzę na jedno oko z powodu ucisku guza oczodołu na nerw wzrokowy;z tym się nawet jakos pogodziłam. Niestety kiedy 2 lata temu to oko niedowidzące zaczęło mi uciekać i zezować świat w jednym dniu się dla mnie zawalił.To ...

Witam,
To jeden z naprawdę nielicznych lekarzy z powołania; do tego przemiły,przesympatyczny człowiek, który juz przy pierwszej wizycie sprawia, że czujesz się wyjątkowo; jakbyś był jednym jedynym pacjentem Pani Doktor.Miałąm ogromny problem, od kilku lat nic nie widzę na jedno oko z powodu ucisku guza oczodołu na nerw wzrokowy;z tym się nawet jakos pogodziłam. Niestety kiedy 2 lata temu to oko niedowidzące zaczęło mi uciekać i zezować świat w jednym dniu się dla mnie zawalił.To było straszne, okropne, krepujące i powodujące poczatki depresji.Nie będę tutaj rozpisywać co czułam, bo każda osoba z tym problemem dobrze wie o czym mówię.....:(:(w dodatku oko z powodu ucisku zezowało raz w dół, raz w górę, a najczęściej ku nosowi...(typowy zez) Operację miałąm pod koniec maja, teraz idę na kontrolę pod kątem, czy musi być kolejny zabieg; ja powiem tak, poprawa jest w 90 procentach, samopoczucie w 100 procentach poprawa :); jest jeszcze czasami taki całkiem delikatny zaraz z samego rana po nocnym odpoczynku,ale po jakieś godzinie wszystko wraca do normy, ale to nie zawsze jest. jeśli będzie potrzebna jeszcze jedna delikatna korekta to na pewno się zdecyduję..bo jestem w najlepszych rękach!!!!!!Dziekuję Pani Doktor z całego serca :)

Witam wszystkich, którzy poszukują pomocy chirurga-okulisty z prawdziwego świata. Tyle na tej stronie pozytywnych opinii, i co tu jeszcze można dodać? Nie będę się rozpisywał nad moją przypadłością (niedomykalność powieki dolnej po przebytym wylewie i porażeniu nerwu twarzy) i kilkuletnią drogą, którą przebyłem przez ileś tam gabinetów okulistycznych i sal zabiegowych. Summa-summarum we wrześniu trafiłem do gabinetu dr Jochan w Zabrzu na ulicę Tarnopolską. Po jednej wizycie (słownie jednej) spotkałem się z Panią dr Jochan już na Sali operacyjnej Kliniki 2000 w Katowicach ul. Żelazna. Dzisiaj w zasadzie prawie nie ...

Summa-summarum we wrześniu trafiłem do gabinetu dr Jochan w Zabrzu na ulicę Tarnopolską. Po jednej wizycie (słownie jednej) spotkałem się z Panią dr Jochan już na Sali operacyjnej Kliniki 2000 w Katowicach ul. Żelazna. Dzisiaj w zasadzie prawie nie pamiętam, co mi dolegało, a jest listopad. Streszczając się: sprawnie, szybko, fachowo i jednocześnie ciepło i miło. Wspominając poprzednie przebyte wizyty i gabinety lekarski nie wiem jak to w ogóle możliwe.
Jeszcze raz bardzo dziękuję Pani doktor za całą pomoc i wszystko, co mnie spotkało z Pani strony łącznie z prze ciepłym uśmiechem..

Witam ! Przyjechaliśmy z córką do Katowic z Poznania , znajoma poleciła dr. Jochan. Nie byliśmy do końca pewni naszej decyzji, do czasu gdy spotkaliśmy się z Panią Krystyną !!!! Idealne podejście dr. Jochan sprawiło że wszelkie wątpliwości się rozwiały !!! Pani Krystyna jest jak słońce po burzy !!! na drugi dzień córka miała operacje zeza. Byliśmy w stresie ale wszystko poszło super !!! Wieczorem tego samego dnia byliśmy w domu nie wierząc że to już za nami... Teraz wiem że gdybym musiał jechać do Pani Krystyny na koniec świata , to jadę !!! Idealny lekarz i cudowna kobieta !!! Córka nie ma zeza i jesteśmy szczęśliwi :-) POLECAM !!!! Dziękujemy Andrzej Maja i Oliwia !!!!

Powiem tak- szukalam roznych lekarzy bo mialam problem z zezem- bylam miedzy innymi na tym forum- wrecz nie chcialo mi sie wierzyc ze jakis lekarz moze miec tak jednoznacznie pozytywne opinie. Zaryzykowalam i zapisalam sie na zabiek u Pani Jochan- do dnia wizyty w Zabrzu nie wiedzialam jaka ona naprawde bedzie, rozmawialam wylacznie z jej sekretarka/asystentka. Sama Pani doktor jest wspaniala osoba- profesjonalna w kazdym calu. Moj problem polegal na tym ze mialam zeza rozbierznego ktory moze nie byl okropny ale zauwazalny. Pani Jochan wyjasnila mi ze w moim przypadku ...

Sama Pani doktor jest wspaniala osoba- profesjonalna w kazdym calu.

Moj problem polegal na tym ze mialam zeza rozbierznego ktory moze nie byl okropny ale zauwazalny. Pani Jochan wyjasnila mi ze w moim przypadku potrzebne sa 2 operacje. Aktualnie jestem po 1 z nich i goraco polecam ta kobiete.

Sama bylam okropnie wystraszona przed zabiegiem- bo wiadomo to sa jednak oczy, po za tym balam sie tego bolu po operacji. Wszystko wyszlo dobrze. Boli przez pierwsze kilka dni, od 4 czulam sie juz normalnie. Oko wygladalo koszmarnie w moim przypadku przez 2 tyg, po 4 tyg wyglada juz normalnie.

Pozdrawiam i polecam

Kompetentny lekarz z powołaniem, cudowny człowiek, przyjaciel pacjenta. Jest obdarzona wyjątkowym darem i potrafi się nim dzielić. Dziękuję Pani Doktor :)

Do dr.Jochan trafiłam po przejściach z wieloma lekarzami ktorzy przez kilka lat "opiekowali' się zarówno moją córką jak i mną. Dopiero dr.Jochan potrafiła postawić trafną diagnozę rozpocząć odpowiednie leczenie i co najśmiejszniejsze w moim przypadku dobrać właściwe szkła w okularach- czego poprzedni 3 lakarze przez 15 nie potrafili zrobić. Dziś już jestem po 2 operacjach wykonanych także przez Dr. Jochan. POlecam ją wszystkim którzy stracili już nadzieję na dobrego okulistę|!!

Pani Doktor jest specjalistą i jest też człowiekiem , patrzy na nasze oczy a nie tylko na nasz zasób portfela. Polecam ,poleciłam ją siostrze i jest zadowolona ,polecam ją wszystkim gdzie zwykły okulista wmawia , że wszystko się samo unormuje...

Pani dr Jochan jest wspaniałą specjalistką w swojej dziedzinie, a przy tym cudownym człowiekiem, pełnym zrozumienia dla pacjentów. Niesamowicie ciepła, uśmiechnięta osoba starająca się pomóc każdemu, kto przyjdzie do niej z okulistycznym problemem. W moim przypadku dokonała cudu i nie jest to przesadzone określenie. Podjęła się u mnie operacji z pozytywnym skutkiem, chociaż dotąd przez innych okulistów byłam traktowana jako przypadek beznadziejny i wszyscy rozkładali bezradnie ręce. Dzięki p. dr Jochan zaczynam nowe życie i jestem Jej niesamowicie wdzięczna za pomoc i okazane serce.

Zdecydowanie polecam Panią doktor. Chyba cały problem z zezem polega na tym, że trudno go zlikwidować "za jednym podejściem". Ja przed moją pierwszą operacją byłam niemal pewna, że to będzie jedyny zabieg, a (mam nadzieję, że) skończyło się na 3. Po prostu wynikają czasami takie problemy, których sama Pani doktor nie jest w stanie przewidzieć. Pamiętajcie, to bardzo dobry lekarz, a nie cudotwórca. Tak, czy inaczej, jeśli macie problem z zeziorem - polecam Panią doktor Jochan.

Anioł a nie lekarz. Pani Dr Jochan jest niesamowita... Wykluczyła u mnie jaskrę poprzedzając diagnozę szeregiem badań. Byłem w Zabrzu. Świetnie wyposażony gabinet, przemiła obsługa, oby więcej takich specjalistów! POLECAM!

Anioł a nie lekarz. Pani Dr Jochan jest niesamowita...

Wciąż poszukujesz "Okulista Zabrze"?

Łabędzia 8 lok. II
40-719 Katowice
ulica Szara 5
43-300 Bielsko-Biała
Panewnicka 29
40730 Katowice
ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice
Praktyka Lekarza Rodzinnego
Powstańców 8/1
40-040 Katowice
Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
40-063 Katowice
Centrum Diagnostyki i Mikrochirurgii Oka Optomed w Siedlcach
ul. 11 Listopada 23
08-110 Siedlce
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
40-952 Katowice