dr n. med. Krystyna Jochan

Anioł a nie lekarz. Pani Dr Jochan jest niesamowita... Wykluczyła u mnie jaskrę poprzedzając diagnozę szeregiem badań. Byłem w Zabrzu. Świetnie wyposażony gabinet, przemiła obsługa, oby więcej takich specjalistów! POLECAM!

Anioł a nie lekarz. Pani Dr Jochan jest niesamowita...

Do dr.Jochan trafiłam po przejściach z wieloma lekarzami ktorzy przez kilka lat "opiekowali' się zarówno moją córką jak i mną. Dopiero dr.Jochan potrafiła postawić trafną diagnozę rozpocząć odpowiednie leczenie i co najśmiejszniejsze w moim przypadku dobrać właściwe szkła w okularach- czego poprzedni 3 lakarze przez 15 nie potrafili zrobić. Dziś już jestem po 2 operacjach wykonanych także przez Dr. Jochan. POlecam ją wszystkim którzy stracili już nadzieję na dobrego okulistę|!!

Jakim cudem udało Wam się dostać na wizytę? Mnie, po miesiącu dzwonienia kilka razy w tygodniu nie udało się umówić. Średnio miła pani sekretarka miała problem żeby mnie zapisać :\ Szkoda bo jak widać Pani doktor ma świetną opinię a moja córka ma zeza i potrzebuję pomocy, no ale widocznie trzeba "mieć plecy" żeby dostać fachową opiekę

Pani dr Jochan jest wspaniałą specjalistką w swojej dziedzinie, a przy tym cudownym człowiekiem, pełnym zrozumienia dla pacjentów. Niesamowicie ciepła, uśmiechnięta osoba starająca się pomóc każdemu, kto przyjdzie do niej z okulistycznym problemem. W moim przypadku dokonała cudu i nie jest to przesadzone określenie. Podjęła się u mnie operacji z pozytywnym skutkiem, chociaż dotąd przez innych okulistów byłam traktowana jako przypadek beznadziejny i wszyscy rozkładali bezradnie ręce. Dzięki p. dr Jochan zaczynam nowe życie i jestem Jej niesamowicie wdzięczna za pomoc i okazane serce.

super, 30 lat czekałam na takiego lekarza i nareszcie znalazłam!

super, 30 lat czekałam na takiego lekarza i nareszcie znalazłam!

jestem po pierwszej operacji zeza czeka mnie druga tylko w samych superlatywach moge opisać Panią doktor ...jest super pod każdym względem

chciałam się umówić (na wizytę prywatną, żeby nie było) a tu jazda... Odbiera pani recepcjonistka (Klinika 2000 katowice) i pyta czy mam już termin operacji. No to jej mówię, że nie mam i że się na wizytę chciałam umówić. A ta na mnie poirytowanym głosem: "pani doktor u nas nie konsultuje!!! niech sobie pani jedzie do zabrza!!!". No to kurde, co ona tam dla ozdoby jest???

Zdecydowanie polecam Panią doktor. Chyba cały problem z zezem polega na tym, że trudno go zlikwidować "za jednym podejściem". Ja przed moją pierwszą operacją byłam niemal pewna, że to będzie jedyny zabieg, a (mam nadzieję, że) skończyło się na 3. Po prostu wynikają czasami takie problemy, których sama Pani doktor nie jest w stanie przewidzieć. Pamiętajcie, to bardzo dobry lekarz, a nie cudotwórca. Tak, czy inaczej, jeśli macie problem z zeziorem - polecam Panią doktor Jochan.

Miałem u Pani Doktor 3 zabiegi, dzięki nim dostałem drugie życie, niedługo biorę ślub... kocham ją !!!

wspaniała polecam miałam operacje na oko u pani doktor Jochan

wspaniała polecam miałam operacje na oko u pani doktor Jochan