dr n. med. Krystyna Jochan

Powiem tak- szukalam roznych lekarzy bo mialam problem z zezem- bylam miedzy innymi na tym forum- wrecz nie chcialo mi sie wierzyc ze jakis lekarz moze miec tak jednoznacznie pozytywne opinie. Zaryzykowalam i zapisalam sie na zabiek u Pani Jochan- do dnia wizyty w Zabrzu nie wiedzialam jaka ona naprawde bedzie, rozmawialam wylacznie z jej sekretarka/asystentka. Sama Pani doktor jest wspaniala osoba- profesjonalna w kazdym calu. Moj problem polegal na tym ze mialam zeza rozbierznego ktory moze nie byl okropny ale zauwazalny. Pani Jochan wyjasnila mi ze w moim przypadku ...

Sama Pani doktor jest wspaniala osoba- profesjonalna w kazdym calu.

Moj problem polegal na tym ze mialam zeza rozbierznego ktory moze nie byl okropny ale zauwazalny. Pani Jochan wyjasnila mi ze w moim przypadku potrzebne sa 2 operacje. Aktualnie jestem po 1 z nich i goraco polecam ta kobiete.

Sama bylam okropnie wystraszona przed zabiegiem- bo wiadomo to sa jednak oczy, po za tym balam sie tego bolu po operacji. Wszystko wyszlo dobrze. Boli przez pierwsze kilka dni, od 4 czulam sie juz normalnie. Oko wygladalo koszmarnie w moim przypadku przez 2 tyg, po 4 tyg wyglada juz normalnie.

Pozdrawiam i polecam

Po wielu latach "wędrowania" od lekarza do lekarza, wreszcie trafiłam do Pani Jochan, która podjęła się mojego leczenia. Nigdy nie zapomnę słów pani doktor, które wypowiedziała zaraz po wybudzeniu mnie z pooperacyjnej narkozy - "mysza, jest super!!" :) - miałam łzy w oczach. Wszystkim gorąco polecam!!!! PS Prywatna wizyta w Zabrzu kosztuje 150 albo 200 zł (jeśli ma się np. zakraplane oczy, to płaci się 200 zł). Kwota prywatnego zabiegu korekcji zeza w Klinice 2000 to 2000 (jeden mięsień) albo 2500zł (więcej niż jeden mięsień).

WYBITNY SPECJALISTA! ZNAKOMITY FACHOWIEC! BARDZO DOBRY CZłOWIEK! WSPANIAłA KOBIETA! ...MOGłABYM TAK PISAć I PISAć, ALE I TAK NIE ZNAJDę SłóW, ABY WYRAZIć SWOJą WDZIęCZNOść! DZIęKUJę PANI DOKTOR!!! ...I ZDECYDOWANIE POLECAM!!!

DZIęKUJę PANI DOKTOR!!!
...I ZDECYDOWANIE POLECAM!!!

Wspaniała pani doktor! Ma świetne podejście do dzieciaków. Wystarczyły dwie wizyty,żeby wyleczyła chore oczko córki,z którym były problemy przez pół roku po urodzeniu... Polecamy wszystkim,niezależnie od miejsca zamieszkania :)

Tak tak, święte słowa. Doktor Krysia Jochan jest wyjątkowa. Fiuu- wtajemniczeni wiedzą ;-)

Tak tak, święte słowa. Doktor Krysia Jochan jest wyjątkowa.
Fiuu- wtajemniczeni wiedzą ;-)

To najcudowniejszy człowiek jakiego spotkałam na swojej drodze.Pani doktor potrafi zrozumieć człowieka i jego problem.Naprawdę warto przejechać pół Polski na wizytę.

Pani Doktor Jochan jest jedynym lekarzem okulistą w Polsce z powołania. Specjalizuje się w leczeniu zeza, serdecznie polecam, a mam podstawy do tego ;)

Wysokiej klasy specjalistka , ogromne doswiadczenie w swojej dziedzinie zarowno diagnostyka jak i leczenie operacyjne. Goraco polecam Pani Doktor Jochan jest najlepsza pod kazdym wzgledem.

TA PANI DOKTOR JEST NIESAMOWITA ....BARDZO POLECAM.

TA PANI DOKTOR JEST NIESAMOWITA ....BARDZO POLECAM.

doktor z dużym doświadczeniem, posiadająca ogromną wiedzę w swojej dziedznie, ponadto bardzo miła, zawsze uśmiechnieta, chętna rozwiać jakiekolowiek wątpiwości pacjenta. Jestem bardzo zadowolony z leczenia!