lekarz Krystyna Kossowska-Danikiewicz

1,7
2,2
1,8
1,8

nie miła lekarka, jeszcze nigdy nie bolało mnie badanie tak jak u niej, odradzam

wspaniały lekarz do wypisywania recept tabletek antykoncepcyjnych to jej metoda leczenia i nic poza tym. Czas zwolnić miejsce młodym lekarzom

Czas zwolnić miejsce młodym lekarzom

Pani doktor jest bardzo uprzejma i miła, ale nie polecam się u niej leczyć. Jako młoda dziewczyna trafiłam do niej z potwornie bolesnymi miesiączkami ( 2 dni wymiotów z bólu). Pani doktor skwitowała problem stwierdzeniem że musi boleć i ze to jest normalne. potem okazało się że miałam 7 centymetrowe cysty na obu jajnikach. Po operacji bóle ustąpiły. To chyba jest totalny brak kompetencji. Wycierpiałam sie potwornie.

Kilka razy byłam u tego lekarza i muszę powiedzieć, że jestem bardzo rozczarowana. Poszłam z pewnymi dolegliwościami kobiecymi,które notorycznie się powtarzały. Za każdym razem Pani doktor pytała jakie leki brałam po wcześniejszym zbadaniu (wszystko pisze przecież w karcie). Problem wraca co 1,5 miesiąca. Ani razu nie zostały zasugerowane badania, tylko z góry było zakładane, że mam grzybicę. Kiedy poprosiłam o skierowanie na wymaz bakteriologiczny, spotkałam się z odmową, gdyż brak kontraktu z laboratorium... Co również mnie zszokowało to to, że Pani doktor za każdym razem szukała dla mnie leków w jakiejś tam książeczce i zastanawiała się czy będą dobre. Czułam się jak jakiś królik doświadczalny. Nie jestem zadowolona i nie polecam.

Moja poprzedniczka dobrze to opisała , tylko z ocenami punktowymi jej się coś pomyliło.

Wspaniały ciepły człowiek,skromna ,kompetenta,wzbudzająca swym zachowaniem zaufanie.Jestem pacjentką Pani dr już ponad 20 lat.Polecam!Jolnata