Krystyna Matuszewska

Diabetolog

2,7
2,7
2,6

Przede wszystkim jest to lekarz z powołania, a nie jak niektórzy z musu. Weszłam do gabinetu punktualnie. I posiedziałam tam trochę więcej niż miałam przeznaczone na wizytę, bo Pani doktor wypytała mnie o wszystko. Po prostu ile musiała tyle się mnie pytała, a nie to że przeznaczyła na mnie 20 minut. Wytłumaczyła mi jaką dietę mam stosować. Powiem szczerze, że nie bardzo się na tym znałam. Ale po tym spotkaniu wiem dużo, dużo więcej. Jestem zadowolona z tej Pani doktor :)

Jestem zadowolona z tej Pani doktor :)

Po pierwszej wizycie mam b.dobre wrażenie. Uprzejma, konkretna, poinformowała mnie w szczegółach o zalecanej diecie i trybie życia. Nie mam uwag. Za tydzień wybieram się na kolejną wizytę.

zdecydowanie polecam wszystko wytłumaczy poświęci dużo czasu pacjentowi odpowie na wszystkie pytania. jedyne czego mógł bym się czepiać to to że nic od siebie nie powie bez wyciągania. Jak dla mnie ok ostatnia wizyta 45 z czego normalnie 15 minut trwa

Niestety, nie polecam pani doktor. Nie wykazuje kompetencji na poziomie podstawowej wiedzy medycznej, wskazuje nieadekwatne metody diagnostyczne. Ponadto, jej uprzejmość w stosunku do pacjenta pozostawia sobie wiele do życzenia - czuje się najwyraźniej uprawniona do czynienia osobistych, wyjątkowo nieprzyjemnych uwag.