lek. dent. Krystyna Rafałko

2,7
2,7

Profesjonalne podejście do klienta, Pani doktor miła, komunikatywna, z ogromnym zaangażowaniem podeszła do problemu, który rozwiązała znakomici. Z pewnością skorzystam jeszcze z usług Pani doktor, gorąco polecam.

Lekarz komentujący młodszych kolegów, wprost stwierdziła ze ktoś nie umie leczyć zębów mimo ze zrobione są bardzo dokładnie. Wyrywala mi szóstkę, mówiła ze cena Max 150 zł a wzięła 200 i jeszcze dokładnie nie usunęła, zostawiła fragment zęba. Meczyla mnie na fotelu 20 minut, cala szczeka obolala :(

O tej pani można powiedzieć wprost - dentysta sadysta. Uszkodziła mi górną piątkę czego następstwem było zapalenie miazgi zęba. Nie odbiera telefonów i nie poczuwa się do odpowiedzialności. Pani bardzo chamska i złośliwa. Nie wystawia paragonów !