lekarz Krystyna Rak-Poznańska

Urolog

Perfekcyjny lekarz pod każdym względem. Już od wejścia do gabinetu i pierwszych słowach nabiera się dużego zaufania. Ponad przeciętny lekarz w kontakcie z pacjentem ma się uczucie jak by odwiedziło się przyjaciela. Już sam wywiad z pacjentem i badanie USG wystarczyło na postawienie trafnej diagnozy które zostało potwierdzone badaniem tomografem. W dzisiejszych czasach mało jest takich rodzynków. Na stałe mieszkam w Warszawie ale w przyszłości jak zajdzie potrzeba skorzystania z urologa to wiem gdzie się udać.

Jestem pacjentem Pani Krystyny Rak-Poznańskiej. To świetny fachowiec i zawsze wizyty są przeprowadzane w sposób profesjonalny. Trafne diagnozy i wiedza lekarza oraz doskonały kontakt to wszystko jest na duży +. Można dowiedzieć się wiele na temat przypadłości . Oby więcej takich lekarzy. :-)

Fantastyczny urolog!!! Bardzo miła i z dużą wiedzą . Postawiła poprawna diagnozę i podała możliwości leczenia. ! Oby było więcej takich lekarzy!!!

Profesjonalne podejście do pacjenta.Staranne wyjaśnienie,na czym polega problem .Efekty leczenia już po 2 dniach. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam.

Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam.

Bardzo sympatyczny urolog...wizyta przebiegła pozytywnie polecam wszystkim z problemami urologicznymi.Otrzymałam dalsze wskazówki co do leczenia mojego schorzenia.

Samo badanie zostało przeprowadzone bardzo dokładnie i w przyjaznej atmosferze. Pani doktor przyłożyła sie do badania, Poza lekami i opisem otrzymałem też szereg porad odnośnie diagnozy oraz tego, jak radzić sobie z dolegliwościami.

Lekarka bardzo miła, sama wizyta i podejście do pacjenta bez zastrzeżeń. P. Doktor bardzo sympatyczna. Polecam p. doktor z czystym sumieniem , przebieg wizyty w Medixie bez zastrzeżeń. Bardzo konkretny urolog.

Cierpliwy lekarz, umie słuchać pacjenta, trafnie mnie zdiagnozowała i z powodzeniem leczyła. Życzliwy empatyczny lekarz. Człowiek dusza.

Bardzo dobry urolog, specjalistka i sympatyczny człowiek. Do tego jest bardzo empatyczna miła i kompetentna.

Konkretna,kontaktowa i wnikliwa, z poczuciem humoru :).Dokładnie i szczegółowo wytłumaczyła mi w czym leży problem oraz co mam dalej robić,jakie badania i w razie czego leki. Polecam!!!