lekarz Krystyna Rak-Poznańska

Urolog

Lekarka, którą poleciłabym każdemu. Po kilku wizytach u Pani Doktor moje dolegliwości ustały. Ogromne doświadczenie, trafność diagnozy i zleconych badań.

Pani doktor Krystyna Rak-Poznańska to wspaniały lekarz. Posiada ogromną wiedzę medyczną i wielkie doświadczenie. Potrafi pacjenta szybko i skutecznie wyleczyć. Polecam panią Doktor.

W KOŃCU ZNALAZŁAM NORMALNEGO LEKARZA. TAK SIĘ BAŁAM A NIE BYŁO TAK STRASZNIE BO PIERWSZY RAZ BYŁMA U UROLOGA. ...W KOŃCU TO MOJE ZDROWIE . NA KONTROLĘ NA PEWNO WRÓCE , POLECAM :-) :-):-):-):-):-):-):-):-)

pani doktor jako pierwsza skierowała mnie na komplet badań dzięki temu nareszcie mam szansę na wyleczenie, dziękuje za szybką reakcję, polecam

Swietny lekarz. Fachowo i na temat . Blyskawicznie postawiona diagnoza oraz wprowadzone skuteczne leczenie.Polecam Wam

Bardzo dobry lekarz!! Byłam u wielu specjalistów, ale dopiero Pani Rak-Poznańska zainteresowała się mną poważnie i wdrożyła leczenie :) Odzyskałam wiarę w dobrych specjalistów lekarzy.

Gorąco polecam Panią Krystynę , to najlepszy lekarz jakiego znam, łatwo nawiązuje kontakt przez co wizyta jest mniej stresująca, jest bardzo miła. Serdecznie polecam panią Krystynę

Jeśli chodzi o Panią Krystynę Rak-Poznańską to mogę tylko tyle napisać , że nie tylko jest dobrym urologiem ale i bardzo fajną kobietą. Polecam wszystkim paniom i panom. Pozdrawiam .

Dołączam się do wszystkich pozytywnych opinii na temat Pani doktor Krystyny. Poświęca dużo czasu, ma przyjazne podejście i jest bardzo skrupulatna . Mam poczucie, że jestem pod najlepszą opieką.

Miałam problemy z nietrzymaniem moczu; teraz już jest ok. Z tak dobrym urologiem dawno nie miałam do czynienia. Polecam każdej kobiecie która ma problemy po ciąży . Nie zawiedziecie się:)))