lekarz Krystyna Rak-Poznańska

Urolog

Rzeczowa Pani doktor i bardzo konkretna, nie owija w bawełnę. Zleciła mi dodatkowe badania, dobrała leki i wyleczyła. Dlatego będę Ją polecać !!!

Polecam Panią doktor zarówno jako dobrego człowieka jak i doświadczonego lekarza urologa. Profesjonalizm na najwyższym poziomie.

Bardzo dobry urolog, kompleksowo i bardzo dokładnie zajmuje się pacjentem od profilaktyki po diagnozę i wyleczenie.

nie mam uwag co do pracy lekarza. wszystko, łącznie z moim leczeniem odbyło się bardzo pozytywnie !!!

Wspaniała osoba. Potrafi rozmawiać z pacjentem. Życzliwie nastawiona do ludzi. Należy do ,,mojej 3,, najlepszych lekarzy we Wrocławiu. Marysia

NAJLEPSZA UROLOG JAKĄ POZNAŁAM, A ODWIEDZIŁAM JUŻ WIELU. PRAWDZIWA LEKARKA Z POWOŁANIA, ŻYCZLIWA, KONKRETNA Z BARDZO POZYTYWNYM PODEJŚCIEM DO CZŁOWIEKA. GORĄCO POLECAM !!!!!!!!!

Pani doktor bardzo zaangażowana i przejęta tym co robi, pomogła mi w problemie nietrzymania moczu. Polecam - Kamila

Świetny lekarz. Zawsze cierpliwa, słucha pacjenta i wyjaśnia wszelkie niejasności. Polecam wszystkim

Fantastyczna urolog, bardzo sympatyczna, cierpliwa i opanowana. Dużo rozmawia z pacjentem, wszystko tłumaczy i w razie potrzeby potrafi uspokoić. A przede wszystkim ogromna wiedza i umiejętności to jej atuty.

Jako wyjątkowo oporny i bojaźliwy pacjent co doprowadziło małych zaniedbań - polecono mi dr Rak-Poznańską z Medixu we Wrocławiu. Jestem wyjątkowo zadowolony z profesjonalizmu oraz życzliwości jaką mi okazała. Z czystym sumieniem polecam tą urolog !!!