lekarz Krystyna Rak-Poznańska

Urolog

Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Pani doktor wyczerpujaco udzielił mi informacji na temat moich badań i co jest przyczyna własnie takich wynikow i moich kłopotów z nerkami.Zostałam skierowana na dalsze badania i musze dodac ,ze Pani Doktor jest przemiła osoba

PANI DOKTOR RAK-POZNAŃSKA JEST SYMPATYCZNA, WSZYSTOKO WYTŁUMACZY CO I JAK, GODNA POLECENIA :) POLECAM

Sympatyczna osoba, komunikatywna (jest to cecha, którą moim zdaniem powinni posiadać lekarze), podczas badania bardzo delikatna i dokładna, wizyta u Pani doktor nie była ani trochę stresująca.

Brak jakichkolwiek zastrzeżeń, wszystko na najwyższym poziomie, serdecznie polecam, przyjazna atmosfera, dr Krystyna bardzo miła.

P. DOKTOR MA DUŻE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE, JEST BARDZO DOKŁADNA MA ZAWSZE DOBRY HUMOR, JEST ZADBANA I UŚMIECHNIĘTA. LEKARZ Z POWOŁANIA KTÓREGO ZAWSZE BĘDĘ PAMIĘTAŁ.

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem, jest miła i sympatyczna, ma podejście do pacjenta, jest znanym i dobrym lekarzem polecam - Agata Z.

Naprawdę świetna lekarka. Polecam Panią doktor, nie tylko za fachowość, ale i zrozumienie i ludzkie podejście.

Lekarz z powołania, sympatyczna i skuteczna. Po wywiadzie i krótkim badaniu postawiła natychmiastową trafną diagnozę i skutecznie udzieliła pomocy - wcześniej byłem leczony u lekarzy I kontaktu bez efektu. Polecam świetnego urologa.

Byłem ostatnio na wizycie u Pani doktor i mogę z cała stanowczością POLECIC WSZYSTKIM (kompleksowe badania, lekarz bardzo miły i uśmiechnięty, wysłucha cię cierpliwie ,pokaże na monitorze co ci dolega, a co najważniejsze uzyskasz wyczerpujące wyjaśnienia które cię nurtują). Przystępna cena. POLECAM!!!!

Od 12 lat jestem pod opieką Pani doktor i nie zawiodłem się jeszcze. To bardzo dobry lekarz godny polecenia , lekarz z powołania.