lekarz Krystyna Słaboszewska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Od 6 do 23 roku życia byłem pacjentem Pani Doktor Krystyny Słaboszewskiej. Leczyła mnie na Syndrom Tourette'a. Pani Doktor jest cudownym człowiekiem. To prawdziwy anioł! Prowadziła moją chorobą profesjonalnie. Pomimo tego, że moja choroba jest przewlekłym, wrodzonym zaburzeniem neurologicznym, którego nie można wyleczyć do końca życia, to za sprawą Pani Doktor miałem etapy znacznego wyciszenia! Bardzo mile wspominam Panią Doktor i życzę jej wiele dobrego na dalsze lata życia. Uczęszczałem na wizytę z moją mamą i zawsze wychodziliśmy z gabinetu z ogromną nadzieją i pozytywnym nastawieniem. Pani Doktor to znakomity lekarz z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Z racji tej, że Pani Doktor jest neurologiem dziecięcym i jako dorosłemu już człowiekowi wypadało mi zmienić opiekę lekarską na neurologa dla dorosłych, to nigdy, przenigdy nie zapomnę wspaniałego, ciepłego i zawsze pomocnego serca Pani Doktor!

Wieloletni i oddany pacjent

5 dla tak wysmienitego lekarza to za malo powinno byc 10 ....dziekuje pani za opieke szczere serce I pomoc....dzieki pani moje dzieciaki sa zdrowe..I bardzo mile wspominaja..