Filtruj terminy

dr n. med. Marzenna Wesołowska

Gabinet Marzenna Wesołowska
Głowackiego 9
85-614 Bydgoszcz

Byłam u Pani Dpktor z moją 5 miesięczną córeczką ponieważ po wizycie w Woj. Ośrodku Rehabilitacji dla Dzieci dostaliśmy skierowanie do neurologa. Pani Doktor przesympatyczna i bardzo miła. O wszystko dokładnie wypytała. Podejście do dziecka rewelacyjne. No i najważniejsze to to, iż stwierdziła, że nie widzi podstaw do leczenia, bo dziecko jest całkowicie zdrowe.
Opinia dodana przez: Lucyna

dr n. med. Lucyna Muller

Szpital Dziecięcy Bydgoszcz

Bydgoszcz

POLECAM! Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Przeprowadziła szczegółowy wywiad i poświęciła nam dużo czasu. Dziękujemy
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Urszula Robaszewska

Gdańska 35
85-005 Bydgoszcz

Niestety Pani doktor jest już w podeszłym wieku i nie powinna praktykować już dłużej jako lekarz neurolog. Czas został zmarnowany, przytyki i kąśliwe uwagi ze strony pani doktor również nie na miejscu. 100% nie polecam!

lekarz Katarzyna Maćkowska

Przychodnia Medycyny Rodzinnej Nowy Fordon
ul. Kleina 1
Fordon, Bydgoszcz

Pani doktor jest niezwykle uprzejma, ma doskonałe ,przyjacielskie podejście do dziecka. Cierpliwie, zrozumiale i wyczerpująco tłumaczy wszystko co niepokoi rodzica.Z całą pewnością jest godna polecenia.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Krystyna Słaboszewska

NIEAKTUALNE
Moczyńskiego 3
Bydgoszcz

Dzisiaj rozmyslalam sobie o życiu i zaczęłam wspominać Panią Doktor. Od kilku lat nie wiedziałam, co się z Nią dzieje, gdyż po udarze, z wiadomych względów nie pracowala, a ja po 40 latach musialam zmienić lekarza.
Gdy trafiłam do Pani Doktor, bylam 10 letnią dziewczynką. Jeździłam na wizytę najczęściej z tatą. Oprócz opieki lekarskiej byla po prostu ciepła i dobra. Traktowala mnie jak córkę. Wszystkie ważne dla mnie momenty w ...
Opinia dodana przez: ALDONA

lekarz Anna Baranowska-Zielińska

ulica Widok 90
85-357 Bydgoszcz

Wg mojej opinii Pani Doktor niezbyt profesjonalnie podchodzi do obsługi pacjenta. Podczas badania dziecka nawet dobrze nie rozebrała, zasiała dużo wątpliwości, po czym okazało się, że po dwóch tygodniach dziecko wykonywało już wszystko co powinno, a Pani doktor wygłosiła już laborat na temat wady u dziecka. Po za ty, podczas wizyty cały czas mnie pouczała i zwracała uwagę. Wizytę odbywałam w szpitalu im. Jurasza na NFZ
Opinia dodana przez: natalia

lekarz Jacek Kordalski

Żmudzka 26A/47
85-028 Bydgoszcz

Świetny specjalista,znający się na swojej pracy lekarz polecam.Bardzo dobre podejście do małego pacjenta.
Opinia dodana przez: Aneta

dr Anna Mastalerz