Lekarze Neurolog dziecięcy Bydgoszcz

Zofia Łukowiec

Chrobrego
Bydgoszcz

Lekarz,który porządnie przeprowadza wywiad i badanie pacjenta( -stara szkoła,która mówi,że wywiad jest najważniejszy). Pani doktor poświęca dużo czasu pacjentowi. Jeżeli jest potrzeba to daje skierowania na dodatkowe badania typu badanie krwi czy rezonans magnetyczny. Polecam.
Opinia dodana przez: Ula

lekarz Andrzej Zahorski

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski w Bydgoszczy
ulica Szpitalna 19
85-001 Bydgoszcz

Jestem pod wrażeniem tego specjalisty,trafiając z SORu na oddzial neurologiczny, juz od samego początku, na wszystkie pytania, cierpliwie udzielał mi szczególowych odpowiedzi i rzetelnie zbierał wywiad na temat mojego zdrowia, mimo iż jeszcze wtedy nie był moim lekarzem prowadzącym. Kiedy ostatecznie trafilam pod jego skrzydła, szybko zajął się pełną diagnostyką, nie bagatelizował żadnego objawu.Podczas przeprowadzanych licznych badań, na bieżąco, o wszystkim byłam informowana, dzięki czemu, jak nigdy dotąd, czułam się ...
Opinia dodana przez: Katarzyna Beszczyńska-Walczak

lekarz Beata Polak

Generalska 6/37
85-825 Bydgoszcz

Podejście bardzo ogólnikowe do pacjęta, tzw, odfajkować i następny. Badanie b. pobieżne i ocena stanu zdrowia chyba na podstawie wyglądu zewnętrznego. Uśmiechnięta a le nic z tego nie wynika
Opinia dodana przez: Witold

dr hab. n. med. Barbara Książkiewicz

Sanitas
ul.Curie Skłodowskiej 48, Bydgoszcz
Bydgoszcz

Być może Pani Profesor jest dobrym fachowcem ale ... Chodzi właśnie o to jaka atmosfera panuje na oddziale którym kieruje. Tego szefa boją się wszyscy i głównie to obserwuje pacjent. Bardzo to rzutuje na leczenie i traktowanie pacjenta. Jako Kierownik Kliniki nie pozwala, żeby lekarze wykorzystywali swoje umiejętności. Nie polecam oddziału który kieruje ta Pani właśnie ze względu na Nią

lekarz Wiesław Wróbel

Gdańska 90 pok. 44
85-051 Bydgoszcz

Stary zmanierowany lekarz nastawiony na zarabianie kasy ograniczona wiedza tylko do chelatyzacji(odtruwanie organizmu)reszta to tabu.Zszokowana pacjętka

lekarz Anna Baranowska-Zielińska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

ulica Widok 90
85-357 Bydgoszcz

Pierwsza wizyta u Pani doktor i okropne wrażenie, cały czas przerywała mi wypowiedz , sama sobie odpowiadała na pytania , syna 10-latka, który sam potrafi powiedzieć co mu dolega i próbował rozmawiać zlekceważyła totalnie , nawet nie mogłam wytłumaczyć co mnie niepokoi , na koniec dostaliśmy pełno skierowań i wyszłam nie wiedząc nic o stanie zdrowia dziecka , dramat , Pani doktor chyba pracuje za karę , nie przywykłam do ...

lekarz Dionizy Fanslau

ul. Kujawska 48/11
85-031 Bydgoszcz

Podły człowiek, który nie zasługuje na miano lekarza! Mama w 2020 przeszła udar mózgu. Od tego czasu jest pacjentką tego "lekarza". Zaznaczam, że jest to poradnia na NFZ. I mamy błyskawicznie postępuje amnezja . Każda wizyta w poradni u pana Fanslaua wygląda tak: on siedzi za biurkiem i zadaje pytanie czy pacjentka spaceruje. I to wszystko. Nigdy przez te ponad 3 lata nawet się nie pofatygował się żeby wstać i ...
Opinia dodana przez: Anita

lekarz Beata Rytlewska

Rehabilitant, Neurolog

NZOZ Przychodnia "OGRODY"
ulica Ogrody 21
85-870 Bydgoszcz

Ta pani Dr nie jest obiektywna. Uzdrawia chorych po operacjach kręgosłupa. Jej opinie to jakaś jedna wielka ściema...I taki lekarz pracuje jako orzecznik sądu? To śmieszne
Opinia dodana przez: Magda

lek. med. Grażyna Sobczak-Kamińska

Neurolog

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

Kompletny brak profesjonalizmu!! Trzech pacjentów z ta samą propozycja leczenia basen i fizykoterapia bądź zmiana pracy ważne że 200 w kieszeni . Po skierowania wysyła do lekarza rodzinnego totalna żenada
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Wanda Staszkiewicz

Rehabilitant, Neurolog

ulica Cieszkowskiego 5/1
85-052 Bydgoszcz

Po wizycie u tej pani doktor osoba starsza może nabawić się zawału serca, jest bardzo nie uprzejma, nie miła wręcz wulgarna. Taka osoba nie powinna mieć doczynienia z ludźmi.

lekarz Izabella Jeleńska-Draim

Kossaka Juliusza 10/26