Poszukujecie chirurga dziecięcego trzymajcie swoje dzieci jak najdalej od tego babska. Chcecie przyspieszony kurs z chamstwa odwiedźcie panią SURĘ, jest mistrzynią w obrażaniu i poniżaniu ludzi!!! To żaden lekarz tylko zwykły PROSTAK!!!

Kompetencje: zerowe, kompleksowe podejście do pacjenta: skandaliczne, tłumaczenia choroby nie było, ilość poświęconego czasu: jakaś minuta w trakcie której zostałam obrażona i wyszłam żeby nie narażać się na więcej, uprzejmość: ten babsztyl nie zna takiego słowa. Zdecydowanie NIE POLECAM tej lekarki bo to nie jest żaden lekarz. Dziwię się że nie odebrano jej prawa do wykonywania zawodu!

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Kielce"?

Selmedic
Chęcińska 14a