Kompetencje- żadne Tlumaczenie choroby -praktycznie ich nie bylo. Poswiecony czas- może 2 minuty Kompleksowość podejścia-nie bylo pani doktor nie wie co to znaczy Uprzejmość-nie bylo wręcz chamstwo Godny polecenia-nawet najwiekszemu wrogowi bym nie poleciła Dziwie sie że NFZ Świętokrzyski chce z taka osobą współpracować i pozwolic kierować poradnią chirurgiczną dziecięca przy ul.Mickiewicza 4

Kompetencje- żadne
Tlumaczenie choroby -praktycznie ich nie bylo.
Poswiecony czas- może 2 minuty
Kompleksowość podejścia-nie bylo pani doktor nie wie co to znaczy
Uprzejmość-nie bylo wręcz chamstwo
Godny polecenia-nawet najwiekszemu wrogowi bym nie poleciła

Poszukujecie chirurga dziecięcego trzymajcie swoje dzieci jak najdalej od tego babska. Chcecie przyspieszony kurs z chamstwa odwiedźcie panią SURĘ, jest mistrzynią w obrażaniu i poniżaniu ludzi!!! To żaden lekarz tylko zwykły PROSTAK!!!

Kompetencje: zerowe, kompleksowe podejście do pacjenta: skandaliczne, tłumaczenia choroby nie było, ilość poświęconego czasu: jakaś minuta w trakcie której zostałam obrażona i wyszłam żeby nie narażać się na więcej, uprzejmość: ten babsztyl nie zna takiego słowa. Zdecydowanie NIE POLECAM tej lekarki bo to nie jest żaden lekarz. Dziwię się że nie odebrano jej prawa do wykonywania zawodu!