lekarz Krystyna Żmuda

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Już rok temu miałam z tą krzyczącą panią sprawę i nawet napisałam na nią skargę ale oczywiście pani żmuda wygrała bo swojej gęby używa wszędzie.Nie polecam wizyty u niej z dziećmi do 10 roku życia gdyż może się to skończyć jak z moim dzieckiem (koszmary,tiki i jąkanie)Nikt u nas w domu nie krzyczy wię nic dziwnego że dzicko się wystraszyło.Nigdy już się nie umówię na wizytę do niej.

Pani doktor (być może słusznie?) dzieli pacjentów na ważniejszych i mniej ważnych. Mój syn uznany został za przypadek (pewnie na szczęście) zbyt lekki by zawracać głowę zapracowanej Pani doktor. Z tego powodu skierowała mnie 40 km dalej, do Krakowa gdzie "jest więcej poradni neurologicznych". Rozumiem że wynika to z przepracowania i ilości potrzebujących i oczekujących na wizytę. Niestety nie znajduję już usprawiedliwienia dla tonu jakim przekazano (a właściwie wykrzyczano?) mi te informacje. Jak widzę prywatne wizyty mają zdecydowanie lepsze oceny - zapewne prawdą jest, że publiczna służba zdrowia jest gorzej ...

Jak widzę prywatne wizyty mają zdecydowanie lepsze oceny - zapewne prawdą jest, że publiczna służba zdrowia jest gorzej opłacana. Niestety na wizytę prywatną wolę pojechać dalej i umówić się do kogoś "nieco" milszego.

Ja uważam że to dobry lekarz, jest konkretna stanowcza i to lubie, jak widze jak lekarze podchodza do dzieci cimcirymci to juz mi sie to nie podoba , wtedy rodzic jest rozanielony , bo dziecko nie płacze, a pani doktor ma podejscie dobre , a to guzik prawda wezmie kase i daj boże pomoże, ja lubie konkret i nawet gdyby dziecku sie to nie podobało i płakało , wiem że konkretnie zbada.Dzis sie do nej wybieram.POlecM!! OCZYWISCIE OBY JAK NAJMNIEJ CHOROWAŁY NASZE DZIECI!!!

OCZYWISCIE OBY JAK NAJMNIEJ CHOROWAŁY NASZE DZIECI!!!

Jest taka rozkojarzona.Ale co najważniejsze nie krzyczy

Jest taka rozkojarzona.Ale co najważniejsze nie krzyczy

Zabiegana. Bardzo sybko mówi i tłumaczy. Trzeba nieźle sie skupic i szybko zapamietywać. Liczyc mozna na sciage. Ogólnie ma bardzo dobre podejście do chorego i rodziców. Zleca badani nie patrząc na ich koszt tylko potrzebę. Polecam.

Pani doktor nigdy nas nie zawiodła pod żadnym względem. Jedyny minus to to że jest mało "uchwytna" ciągle w rozjazdach.

Fachowa opieka, podejście indywidualne!!! Zdecydowanie polecam p.Krystynę!

Fachowa opieka, podejście indywidualne!!!
Zdecydowanie polecam p.Krystynę!

zadawane pytania zostają bez odpowiedzi wiecznie zabiegana nie mająca czasu a jako neurolog wiecznie nie uchwytna długie kolejki

Moim zdaniem bardzo dobra doktor zawsze trafia z diagnozą.Lecze dzieci u niej od wielu lat i nigdy mnie nie zawiodła.

Zdecydowanie kompetentna. Nie zostawi pacjenta samego z chorobą, załatwia w miarę swoich możliwości od początku do końca.W przypadkach braku możliwości diagnozy no miejscu przekazuje do ośrodków akodemickich o pełnej możliwości diagnostycznej. Nie różnicuje pacjenta prywatnego z pacjentem przyjmowanym na kase chorych.

Nie różnicuje pacjenta prywatnego z pacjentem przyjmowanym na kase chorych.