dr n. med. Krzysztof Awiłło

3,6
2,9
2,6

Byłam dopiero na pierwszej wizycie u dr Awiłło, ale po moich dentystycznych przygodach po nieudanym leczeniu protetycznym jestem oczarowana kulturą i podejsciem dr Awiłło. Po pierwsze - dr nie narzuca swojej wizji leczenia wszystkiego - zajął się tym problemem z którym przyszłam czyli zastąpieniem zdjagnozowanego wczesniej pęknięcia korzenia jedynki implantem - zanim zaczelismy omawiać szczegóły sam jeszcze raz sprawdził czy ten korzeń jest pęknięty bo jak powiedział - "wyrwać możemy zawsze".. czyli gdyby nie byl pęknięty to chciałby go leczyć - ewidentnie pokazuje to, że sugestie kogos tutaj, że liczy się kasa są nieprawdą! bo wiadomo , że leczenie byloby dużo tańsze! Zanim trafilam do doktora zwiedziłam wiele gabinetów i nigdzie nie czułam się tak zrozumiana i tak mile potraktowana, już nawet w recepcji. Doktor mimo tych wszystkich tytułów zachowuje się bardzo życzliwie i sympatycznie i nie szczędzi czasu na pacjenta. Pierwszy raz czuje takie zaufanie do dentysty i czuje , że pozostane tam na zawsze. Bardzo polecam!

z samym Implantem nie było problemu ntomiast estetycznie zawysoko została korona usabilizowana po czym byo nie przyjemnie jak Dr musiał ją skrócic - oczywisciew skrócił ale za bardzo a teraz mam kłopot i jak bym chciała od nowa korone to za nią musze zapłacic grube pieniądze - bo jak to dr okreslił po gwarancji w czsie gwarancji chodziłam a i tak nie zostało to wykonane estetycznie - najprawdoposobniej chodzi tu o kase jak najwiecej wyciągnąc od klienta. W innej klinice byłam kilka razy aby załatwic problem korony -lekarze nie oceniali dobrze dr awiłło - poinformowali że jak wykonał zabieg to powinien estetycznie podejsc do pacjena aby był on zadowolony a nie cierpiał oraz sie przyłożyc do pracy- a nie na fajranta wkonac usługe- fatalna sprawa.Nie polecam

Co do samych implantó (2 szt) to nie mam uwag. Lekarz jest bardzo uprzejmy, sympatyczny no i wydaje się być kompetentny. Niestety w czasie zabiegu uszkodzony został mój nerw (dolna warga) i wydaje się to być uszkodzenie nieodwracalne - mija już 2 lata a nadal ta część wargi nie odzyskała czucia! Właśnie się zastanawiam i zbieram do ewentualnego wystąpienia o odszkodowanie. Będę wdzięczny za kontakt i radę kogoś w podobnej sytuacji.

Niestety jestem niezadowolona z uslug kliniki dr Awillo. Implant byl wstawiany prze pana doktora. okazalo sie, ze korony na implant robi u niego inny lekarz. Korona jest nieestetyczna i zle dobrana. probowalam reklamowac, ale lekarz wmawia mi ze to normalne i tak ma byc. dodam ze zostawilam w klince ponad 7 tys. Zlotych.

Lekarz na pierwszy rzut oka wydaje się być kompetentny . Zainteresowany jest bardziej robieniem kariery zawodowej i promowaniem siebie niż pacjentem .

ja osobiście jestem bardzo zadowolona z dr Awiłło. Wyrywałam u niego ósemki i zrobił to bezboleśnie. Do tego gabinet jest super wyposażony a panie asystentki bardzo, bardzo przyjemne. Zapłaciłam od 130 do 200 zł - różna cena za każdego zęba (zależy od stopnia skomplikowania zabiegu)

Wykonanie inplantów udało sie tylko częściowo. na poprawki trzeba samemu sie starać aby były wykonane. nie przyznaje sie ze coś mu nie wyszło.

Ten dentysta SPRAWIA WRAZENIE kompetentnego ale on TYLKO jest zainteresowany gotowka!!! Mnie uszkodzil na cale zycie i ja naprawde ostrzegam przed wizyta u niego.