dr n. med. Krzysztof Awiłło

Chirurg szczękowo twarzowy

Byłam dopiero na pierwszej wizycie u dr Awiłło, ale po moich dentystycznych przygodach po nieudanym leczeniu protetycznym jestem oczarowana kulturą i podejsciem dr Awiłło. Po pierwsze - dr nie narzuca swojej wizji leczenia wszystkiego - zajął się tym problemem z którym przyszłam czyli zastąpieniem zdjagnozowanego wczesniej pęknięcia korzenia jedynki implantem - zanim zaczelismy omawiać szczegóły sam jeszcze raz sprawdził czy ten korzeń jest pęknięty bo jak powiedział - "wyrwać możemy zawsze".. czyli gdyby nie byl pęknięty to chciałby go leczyć - ewidentnie pokazuje to, że sugestie kogos tutaj, że liczy się kasa są nieprawdą! bo wiadomo , że leczenie byloby dużo tańsze! Zanim trafilam do doktora zwiedziłam wiele gabinetów i nigdzie nie czułam się tak zrozumiana i tak mile potraktowana, już nawet w recepcji. Doktor mimo tych wszystkich tytułów zachowuje się bardzo życzliwie i sympatycznie i nie szczędzi czasu na pacjenta. Pierwszy raz czuje takie zaufanie do dentysty i czuje , że pozostane tam na zawsze. Bardzo polecam!

Niestety jestem niezadowolona z uslug kliniki dr Awillo. Implant byl wstawiany prze pana doktora. okazalo sie, ze korony na implant robi u niego inny lekarz. Korona jest nieestetyczna i zle dobrana. probowalam reklamowac, ale lekarz wmawia mi ze to normalne i tak ma byc. dodam ze zostawilam w klince ponad 7 tys. Zlotych.

Co do samych implantó (2 szt) to nie mam uwag. Lekarz jest bardzo uprzejmy, sympatyczny no i wydaje się być kompetentny. Niestety w czasie zabiegu uszkodzony został mój nerw (dolna warga) i wydaje się to być uszkodzenie nieodwracalne - mija już 2 lata a nadal ta część wargi nie odzyskała czucia! Właśnie się zastanawiam i zbieram do ewentualnego wystąpienia o odszkodowanie. Będę wdzięczny za kontakt i radę kogoś w podobnej sytuacji.

ja osobiście jestem bardzo zadowolona z dr Awiłło. Wyrywałam u niego ósemki i zrobił to bezboleśnie. Do tego gabinet jest super wyposażony a panie asystentki bardzo, bardzo przyjemne. Zapłaciłam od 130 do 200 zł - różna cena za każdego zęba (zależy od stopnia skomplikowania zabiegu)