Pełen profesjonalizm. Szkoda tylko,że zawsze trzeba czekać min. 30min. Mimo umówionej godz. Zdaję sobie sprawę,że są sytuacje awaryjne (mam na myśli kobiety ciężarne-sama wchodziłam bez umawiania jak coś się działo w trakcie ciąży) więc teraz cierpliwie czekam. A wcześniej telefon do corfamedu z pytaniem czy jest "poślizg" i nie jadę na wariata. Mimo to polecam.

Lekarz godny polecenia, nie spotkałam się z większym profesjonalizmem i zaangażowaniem w swoją pracę. Uczęszczam do tego lekarza od ponad 10 lat, prowadził moje dwie ciąże,które niestety nie przebiegały pomyślnie ale dzięki pomocy Pana doktora wszystko skończyło się bardzo dobrze.

Doskonały lekarz, godny polecenia. Zawsze udziela wyczerpujących odpowiedzi, prowadził moją ciążę. Pan doktor uratował ciąże mojej kuzynce dlatego ja byłam spokojna o swoją, wiedziałam że bedąc pod opieką dr nic złego "nam" nie grozi.

Rewelacyjny lekarz! Najlepszy z jakim do tej pory sie spotkalam... prowadzil moja pierwsza ciaze . Jest kompetentny, mily i odpowiada nawet na najglupsze pytania wystraszonej pacjentki :)

Pan doktor prowadzil moja ciaze. Urodzilam zdrowe dziecko. Dodam ze ciaza nie obyla sie niestety bez komplikacji. Ale wszystko skonczylo sie dobrze dzieki odpowiednej wiedzy Pana Doktora. Polecam.A wogole ogolnie dobra jest ta prywatna przychodnia w ktorej przyjmuje ten lekarz.

Muszę przyznać,że jestem bardzo zadowolona z wizyty. Delikatny, miły, dużo czasu poświęca na odpowiedzi. POLECAM

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Dokładnie tłumaczy na czym polega problem. Proponuje różne rozwiązania. Niczego nie narzuca. Delikatny. Profesjonalista.

Świetny lekarz prowadził moją ciążę.Urodzilam zdrowego synka:)

Świetny lekarz prowadził moją ciążę.Urodzilam zdrowego synka:)

Prawdziwy profesjonalista

Prawdziwy profesjonalista

Polecam. Ankieta mówi sama za siebie,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Polecam. Ankieta mówi sama za siebie,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Kukuczki 5/9 I piętro
50-570 Wrocław
przychodnia
Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław