dr Krzysztof Bryłkadr Krzysztof Bryłka - zdjęcie profilowe

dr Krzysztof Bryłka

Ortopeda

Dr Krzysztof Bryłka specjalista ortopedii i traumatologii, współtwórca Poradni Chorób Stopy- pierwszego w Polsce ośrodka zajmującego się wyłącznie chorobami w obrębie stopy i stawu skokowego. Wiedzę oraz doświadczenie praktyczne zdobywał podczas licznych staży w kraju i za granicą. Członek Europejskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego oraz PFAS. Autor wielu artykułów o tematyce dotyczącej stopy i stawu skokowego oraz wystąpień na konferencjach naukowych w kraju i za granicą.

Pan doktor operował moje haluksy. Po zabiegu poczułam się jak nowo narodzona, ból jaki odczuwałam przed zabiegiem znikł, stopy wyglądają o wiele zgrabniej i co ważne znikł problem z doborem butów. Lekarz rewelacyjny z miłą aparycją i odpowiednim podejściem do pacjenta.

Do Pana doktora poszłam z haluksami. Od razu powiedział,że jedynie leczenie operacyjne pomoże. Zdecydowałam się na nie i oddałam swoje stopy w jego ręce. Już po zabiegu czułam ogromną ulgę. Super lekarz, bardzo sympatyczny i rzeczowy.

Do doktora trafiłam po operacji złamania śródstopia, która jak się okazało była wykonana źle i musiałam drugi raz przechodzić zabieg. Pan doktor bardzo wnikliwie przeanalizował moje leczenie zanim dotarłam do niego, wytłumaczył mi gdzie został wcześniej popełniony błąd po czym sam zoperował moją stopę. Jestem 3 miesiące po zabiegu i wracam do formy co mnie najbardziej cieszy.

Do Pana doktora Bryłki trafiłam jak źle stanęłam i skręciłam kostkę. Super lekarz, bardzo konkretny i sympatyczny. Przeprowadził mnie od początku do końca przez cały etap leczenia dając coraz to więcej ciekawych wskazówek na temat dbania o swoje zdrowie.

REWELACJA! 3XP! : profesjonalizm, pasja, poświęcenie. Przy okazji polecam przychodnię Zdrowa Stopa - wspaniali lekarze, recepcjonistki, rehabilitanci i Pani Ewa Zakrzewska ktora telefonicznie piekuje sie pacjentem po operacji. POLECAM!

REWELACJA! 3XP! :
profesjonalizm, pasja, poświęcenie.
POLECAM!

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)