dr Krzysztof Bryłkadr Krzysztof Bryłka - zdjęcie profilowe

dr Krzysztof Bryłka

Ortopeda

Dr Krzysztof Bryłka specjalista ortopedii i traumatologii, współtwórca Poradni Chorób Stopy- pierwszego w Polsce ośrodka zajmującego się wyłącznie chorobami w obrębie stopy i stawu skokowego. Wiedzę oraz doświadczenie praktyczne zdobywał podczas licznych staży w kraju i za granicą. Członek Europejskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego oraz PFAS. Autor wielu artykułów o tematyce dotyczącej stopy i stawu skokowego oraz wystąpień na konferencjach naukowych w kraju i za granicą.

Do doktora trafiłam po operacji złamania śródstopia, która jak się okazało była wykonana źle i musiałam drugi raz przechodzić zabieg. Pan doktor bardzo wnikliwie przeanalizował moje leczenie zanim dotarłam do niego, wytłumaczył mi gdzie został wcześniej popełniony błąd po czym sam zoperował moją stopę. Jestem 3 miesiące po zabiegu i wracam do formy co mnie najbardziej cieszy.

Pan doktor operował moje haluksy. Po zabiegu poczułam się jak nowo narodzona, ból jaki odczuwałam przed zabiegiem znikł, stopy wyglądają o wiele zgrabniej i co ważne znikł problem z doborem butów. Lekarz rewelacyjny z miłą aparycją i odpowiednim podejściem do pacjenta.

Do Pana doktora Bryłki trafiłam jak źle stanęłam i skręciłam kostkę. Super lekarz, bardzo konkretny i sympatyczny. Przeprowadził mnie od początku do końca przez cały etap leczenia dając coraz to więcej ciekawych wskazówek na temat dbania o swoje zdrowie.

Do Pana doktora poszłam z haluksami. Od razu powiedział,że jedynie leczenie operacyjne pomoże. Zdecydowałam się na nie i oddałam swoje stopy w jego ręce. Już po zabiegu czułam ogromną ulgę. Super lekarz, bardzo sympatyczny i rzeczowy.

REWELACJA! 3XP! : profesjonalizm, pasja, poświęcenie. Przy okazji polecam przychodnię Zdrowa Stopa - wspaniali lekarze, recepcjonistki, rehabilitanci i Pani Ewa Zakrzewska ktora telefonicznie piekuje sie pacjentem po operacji. POLECAM!

REWELACJA! 3XP! :
profesjonalizm, pasja, poświęcenie.
POLECAM!

Fantastyczny lekarz z pasją. Widać prawdziwe powołanie, intuicję i podejście do pacjenta. Jestem zachwycona. Za poczucie humoru dodatkowe punkty

Dr. Bryłka jest kompetentnym i niesamowicie uprzejmym człowiekiem. Poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu, wszystko dokładnie tłumaczy, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Jest jednym z wielu ortopedów, które odwiedzałam .. ale jedynym który odpowiednio mnie potraktował. Trzeba czekać około roku na rezultaty, jednak już wiem że zrobił wszystko co mógł jak najlepiej. Ogólnie wszyscy w tej klinice są przeuprzejmi na czele z panią Kasią. gorąco polecam doktora Bryłkę!!!!!!

gorąco polecam doktora Bryłkę!!!!!!

Świetny specjalista od stóp, od wielu lat borykałem się z problemem ciągłych skręceń kostki. Kolejni lekarze wysyłali mnie na rehabilitacje co nie przynosiło poprawy. Doktor Bryłka rozpoznał przewlekłą niestabilność stawu skokowego i wykonał operację. Taraz jestem już po rehabilitacji, powróciłem do uprawiania sportu i jestem bardzo zadowolony.

Pan doktor operował mi haluksa w 2010 roku. Operacja byłą przeprowadzona metodą bezgipsową. Przed operacją Pan dr Bryłka dokłądnie mi wytłumaczył na czym polega moja choroba i jak będzie wyglądała operacja. Jestem bardzo zadowolona z wyniku operacji, stopa nie boli i wygląda bardzo ładnie. Zdecydowanie polecam.

Byłam u Pana Doktora z haluksami. Pan Doktor w bardzo uprzejmy i profesjonalny sposób wyjaśnił mi na czym polega choroba oraz jej leczenie. Wytłumaczył na czym polega operacja haluksa. Wizyta trwała ponad 30 minut i czułam rzeczywiste zaangażowanie doktora Bryłki. Szczerze polecam tego lekarza.

Szczerze polecam tego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)