dr Krzysztof Bryłkadr Krzysztof Bryłka - zdjęcie profilowe

dr Krzysztof Bryłka

Dr Krzysztof Bryłka specjalista ortopedii i traumatologii, współtwórca Poradni Chorób Stopy- pierwszego w Polsce ośrodka zajmującego się wyłącznie chorobami w obrębie stopy i stawu skokowego. Wiedzę oraz doświadczenie praktyczne zdobywał podczas licznych staży w kraju i za granicą. Członek Europejskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego oraz PFAS. Autor wielu artykułów o tematyce dotyczącej stopy i stawu skokowego oraz wystąpień na konferencjach naukowych w kraju i za granicą.

Fantastyczny lekarz z pasją. Widać prawdziwe powołanie, intuicję i podejście do pacjenta. Jestem zachwycona. Za poczucie humoru dodatkowe punkty

super fachowiec, zna się na stopach, jeszcze żaden ortopeda nie stawiał tak trafnej diagnozy i nie zaproponował mi konkretnego leczenia

Dr. Bryłka jest kompetentnym i niesamowicie uprzejmym człowiekiem. Poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu, wszystko dokładnie tłumaczy, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Jest jednym z wielu ortopedów, które odwiedzałam .. ale jedynym który odpowiednio mnie potraktował. Trzeba czekać około roku na rezultaty, jednak już wiem że zrobił wszystko co mógł jak najlepiej. Ogólnie wszyscy w tej klinice są przeuprzejmi na czele z panią Kasią. gorąco polecam doktora Bryłkę!!!!!!

gorąco polecam doktora Bryłkę!!!!!!

Świetny specjalista od stóp, od wielu lat borykałem się z problemem ciągłych skręceń kostki. Kolejni lekarze wysyłali mnie na rehabilitacje co nie przynosiło poprawy. Doktor Bryłka rozpoznał przewlekłą niestabilność stawu skokowego i wykonał operację. Taraz jestem już po rehabilitacji, powróciłem do uprawiania sportu i jestem bardzo zadowolony.

Pan doktor operował mi haluksa w 2010 roku. Operacja byłą przeprowadzona metodą bezgipsową. Przed operacją Pan dr Bryłka dokłądnie mi wytłumaczył na czym polega moja choroba i jak będzie wyglądała operacja. Jestem bardzo zadowolona z wyniku operacji, stopa nie boli i wygląda bardzo ładnie. Zdecydowanie polecam.

Profesjonalne podejście,fachowa wiedza...widać że spore doświadczenie, bardzo miły i uprzejmy. Dostałam skierowanie na prześwietlenie stopy i na pewno wybiorę się ponownie na postawienie diagnozy...polecam!

Byłam u Pana Doktora z haluksami. Pan Doktor w bardzo uprzejmy i profesjonalny sposób wyjaśnił mi na czym polega choroba oraz jej leczenie. Wytłumaczył na czym polega operacja haluksa. Wizyta trwała ponad 30 minut i czułam rzeczywiste zaangażowanie doktora Bryłki. Szczerze polecam tego lekarza.

Szczerze polecam tego lekarza.