dr n. med. Krzysztof Chojnowski

2,9
2,7
2,9
2,6

Najlepszy lekarz na świecie!!!!!!!!!! Leczę się u niego już 14 lat i to dzięki niemu jestem zdrowa.Polecam go z całego serca.

Bardzo dobry specialista. Wlasciwie rozpoznal moja chorbe. Polecam tego lekarza

Bardzo dobry specialista. Wlasciwie rozpoznal moja chorbe. Polecam tego lekarza

Witam, Ponieważ stwierdzono u mnie chorobę Gravesa Basedowa miałem okazję rozmawiać z wieloma endokrynologami. Dr Krzysztof Chojnowski w porównaniu do reszty bije ich na głowę. Bardzo duża wiedza medyczna, pamięta leczenie i dolegliwości pacjenta rok po wizycie (sic!), rzeczowe podejście, wszystko dokładnie objaśnia. Zdecydowanie przewyższa polskie standardy. Leczę się u niego już kilka lat, więc nie są to opinie o jednorazowej wizycie. Polecam!

Witam,

Doktor Chojnowski poświęcił mi bardzo dużo czasu, wytłumaczył moje wątpliwości i bardzo mnie uspokoił. Polecam tego lekarza.

Jedyny chyba endokrynolog w Warszawie, który ma pojęcie o nadnerczach, gdzie większość tego typu lekarzy zna sie tylko na tarczycy!!! Leczę się u P.Krzysztofa od wielu lat i polecam Go w 100% !!!! ;)

Najlepszy lekarz na świecie!! Polecam każdemu kto ma problemy hormonalne. Jako jedyny z miliona lekarzy u ktorych bylam znalazł przyczne choroby. Zrobił mi bardzo dużo badań i wyciągnał odpowiednie wnioski.