dr n. med. Krzysztof Daniel

1,7
1,7
1,3
1,4

Opryskliwy, niemiły, zero podejścia do pacjenta, zero diagnozy, zero kultury, nie polecam, strata czasu i nerwów

Wizyta na NFZ u tego pana "doktora" to jedna wielka żenada, brak jakiegokolwiek podejścia, nie dziwi mnie fakt, że tak szybko można się dostać na wizytę 🙃

Nie polecam. Dr Daniel jest opryskliwy, w ogóle nie ma życzliwego podejścia do pacjenta. Nie ma szans na porozmawianie z nim o chorobie i dowiedzenie się czegoś więcej gdyż zaraz wchodzi w zdanie, podnosząc głos tak jakby nie mógł się doczekać aż pacjent wyjdzie. Zachowanie tego lekarza daje dużo do życzenia...

Niestety, ale poziom kultury osobistej, a przez taką rozumiem odpowiednio empatyczne nastawienie wobec pacjenta - wobec pełnionej specjalizacji - jak i całokształt podejścia do chorego określić można jako momentami absolutną ŻENADĘ. Lekarz ten jest czasami faktycznie arogancki, a także i rzetelność pozostawia swoje do życzenia, przynajmniej w mojej opinii. Potwierdzam wcześniejsze i jak najbardziej ODRADZAM.

NIE POLECAM! Lekceważąco podchodzi do pacjenta, jest arogancki. Byłam u niego 2x i za każdym razem w ironiczny sposób odnosił się do mnie. Nie pozwolił wypowiedzieć się na dany temat, twierdząc że mam zadziorny charakter i że nie lubi takich osób. Zdecydowanie odradzam wizyty, chyba że ktoś chce wyjść z gabinetu z płaczem.

Nie rozumiem wcześniejszych opinii. Profesjonalny, rzeczowy i kompetentny.

Nie rozumiem wcześniejszych opinii.
Profesjonalny, rzeczowy i kompetentny.

Lekarz tragiczny lekceważący czlowieka nieuprzejmy trzymac sie z daleka

Lekarz tragiczny lekceważący czlowieka nieuprzejmy trzymac sie z daleka

zle podejscie do pacjenta,nigdy nie ma czasu,poprostu lekarz bez powolania...NIE POLECAM !!!

nie przyjemny dla pacjenta,arogancki, traktuje pacjenta jak przedmiot,nie ma nawet fartucha lekarskiego.Szkoda,że w Klinice na nefrologi w Katowicach na ul. Francuskiej znajduje się taki lekarz.