lekarz Krzysztof Dębski

2,6
2,9
2,4
2,5

Arogancki, niemiły, zdecydowanie nie polecam!

Arogancki, niemiły, zdecydowanie nie polecam!

Bardzo dobry fachowiec. Dużo czasu poświęca swoim pacjentom. Odraz po przyjściu do pracy (jeszcze przed obchodem) zagląda do swoich pacjentów. Osobiście szwy pooperacyjne zdejmuje, żeby sprawdzić jak rana się goi.....

Bardzo dobry fachowiec.

Lekarz wychodzący z sali szpitalnej gdy pacjent pyta się o swój stan zdrowia?! Masakra. Z pewnością jest kompetentny ale bardzo nieuprzejmy jak widać po komentarzach nie robi wyjątków i każdego pacjenta traktuje jak polglupka.....

Bardzo sfrustrowany lekarz (lub sprawiający wrażenie takiego). Sprawia wrażenie, jakby pacjent przeszkodził mu właśnie w bardzo ważnej misji. Krótko ujmując: PACJENT=NATRĘT.

Żenujące podejście do pacjenta. Pacjenci najwyraźniej przeszkadzają lekarzowi i jak sam oznajmia nie są najważniejsi.

W pierwszym momencie sprawia wrażenie bardzo niedostępnego, jako fachowiec bardzo dobry. Polecam.

Arogancki, nieuprzejmy, sprawia wrażenie kompetentnego, ale podejście do pacjenta tragiczne. P.S. Opinia powtórzona ze względu na pomyłkę w rodzju wizyty-PUBLICZNA, a nie jak napisałem prywatna.

AROGANCJKI, NIEUPRZEJMY, TRAKTUJE PACJENTÓW JAK IDIOTÓW. NIE POLECAM!!!

AROGANCJKI, NIEUPRZEJMY, TRAKTUJE PACJENTÓW JAK IDIOTÓW. NIE POLECAM!!!

Odradzam. Lepiej znaleźć lekarza, który poważnie podchodzi do problemów zdrowotnych pacjenta