Bardzo profesjonalne podejście, profesjonalista który nie zatracił ludzkiego podejscia do człowieka

a ktos moze podac nr tel do tego pana? jak inaczej sie z nim skontaktowac? ile wizyta kosztuje?\

Wspaniały i kompetentny lekarz, a przede wszyskim serdeczny i wspaniały człowiek. Emanuje spokojem i wielką cierpliwością. Wizyta u doktora jest wręcz przyjemnością. Ma wielkie serce dla pacjenta. Goraco polecam !

Bardzo dobry lekarz. Ma dobry kontakt z pacjentem. Ogólnie pacjent ma poczucie, że jest w dobrych rękach.Polecam!!!!

jak ten lekarz zrobi specjalizację z tytułów które podaje to będzie można go oceniać.

Zabieg bez komplikacji, bardzo profesjonalnie,polecam.

Zabieg bez komplikacji, bardzo profesjonalnie,polecam.

Wszechstronnie wykształcony lekarz! Na wizytówce ma napisane, ze jest lekarzem i dentystą do tej pory nie spotkałem jeszcze nikogo takiego..??? . Miałem usuwaną górną ósemkę, trwało to może 2 minuty nawet nie wiedziałem kiedy ją usunął ...wyjątkowa atmosfera serdeczności i pokoju.... Po zabiegu czułem się świetnie. Polecam tego lekarza bo jest kompetentny w swojej dziedzinie. Polecił mi go mój lekarz rodzinny mówiąc cyt : „ ...ma dar od Boga w łapkach...”, po wizycie mogę to potwierdzić osobiście!! Polecam serdecznie i pozdrawiam serdecznie Pana Doktora.