Lekarze Chirurg stomatolog Częstochowa

Stomatolog, Chirurg stomatolog

KLINIKA UŚMIECHU stomatologia estetyczna Radosław Teleszko
Dekabrystów 41B lok.110 tel. : 694453310
Częstochowa

Dr usuwał moją zatrzymaną w kości 8 w klinice Artyści Uśmiechu. To był moment... :) Sprawnie i bezboleśnie.
Opinia dodana przez: Tomasz
{'id': 13036, 'name': u'Cz\u0119stochowa'} Chirurg ogólny
                                       lekarz Grzegorz Sztolcman

lekarz Grzegorz Sztolcman

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
Jana III Sobieskiego 7a
42-200 Częstochowa

Bardzo dobry lekarz polecam miałam robiony zabieg jestem bardzo zadowolona Profesjonalna opieka po zabiegu
Opinia dodana przez: Wanda
                                       dr n. med. Joanna Sitko-Gap

dr n. med. Joanna Sitko-Gap

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
42-208 Częstochowa

Nigdy nie przepadałam za stomatologami. Zawsze gdy trzeba było leczyć jakies zęby bardzo nie mile wspominam tamte wizyty. Przy pani stomatolog Sitko-Gap wszystko się odmieniło. Bardzo miłe wizyty, świetna specjalistka, profesjonalne leczenie i sprzet medyczny. Naprawdę wszytskim gorąco polecam .Pani dr Sitko-Gap jest super.
Opinia dodana przez: hanna
                                       lek. dent. Mateusz Dajczak

lek. dent. Mateusz Dajczak

NZOZ Centrum Stomatologii "ALDENTAL"
Kaszubska 5
42-202 Częstochowa

Profesjonalne, pełne empatii podejście do pacjenta - wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze i praktycznie bezboleśnie :-). Pan Doktor wszystko cierpliwie tłumaczył i pokazywał na monitorze, omawiając poszczególne etapy leczenia. Bardzo polecam Doktora Dajczaka, to naprawdę świetny dentysta i przemiły człowiek.
Opinia dodana przez: Halina

lek. stom. Ewa Dębska-Kunicka

Stomatologia Ewa Kunicka
Sejmowa 1A
42-200 Częstochowa

Profesjonalna usługa dziękuje i polecam wszystkim 😄, bardzo miło i bezproblemowo Serdecznie zapraszam
Opinia dodana przez: Marcin Nykiel

lek. dent. Jacek Wieczorek

Rakowska
Częstochowa

Rzetelny, dobry fachowiec. Wszystkie zabiegi wykonywane w sposób bardzo zadowalający, a ceny przystępne. Polecam!
Opinia dodana przez: Aga
Super lekarz, świetny fachowiec. Pan Marcin wyleczył zęba którego poprzedni stomatolog robił trzy razy i stwierdził że już się nic z tym zębem nie da zrobić:). Do tego przemiły człowiek, empatyczny, pełen profesjonalizmu, życzliwe podejście do pacjenta, przemiła atmosfera. Bezbolesne leczenie. Z całego serca polecam !
Opinia dodana przez: Mariola

Piotr Buczek

al. Wolności 37 m.7
42-200 Częstochowa

Rewelacyjny stomatolog. Przede wszystkim delikatny i za każdym razem mówi co zaraz zrobi. Idealny dla dzieci, które mają kontakt pierwszy raz, ponieważ nie zrażą się co jest bardzo ważne. Polecam
Opinia dodana przez: Dominika
                                       lek. stom. Sylwia Kołcz

lek. stom. Sylwia Kołcz

Dentica
Częstochowa

Pani dr Sylwia jest w 100 % kompetentna w swoim fachu. W zrozumiały sposób tłumaczyła mi etapy leczenia ortodontycznego. Poświęcała mi zawsze czas na wizycie dzięki niej mogę cieszyć się teraz prostymi, a przede wszystkim zdrowymi zębami bo o to dba szczególnie. Bardzo fajna atmosfera wśród pracowników miło się tam wraca.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Monika Zoła-Lizak

AM Zdrowie sp. z o.o.
ulica Św.Rocha 17
42-200 Częstochowa

NIgdy wcześniej nie spotkałem się z tak rzeczowym podejściem do problemu .Super kompetentna . W poprzedniej praktyce wyceniono koszt leczenia na 3600 zŁ . Pani doktor przeprowadziłą leczeniae z 1/4 w/w ceny z super efektem . Bardzo dobry dentysta ,polecam wszystkim , poza tym piękna kobieta . Z przyjemnośćią przychodzę na kolejne wizyty , Adam

Agnieszka Dobrakowska

Gabinet Stomatologiczny Agnieszka Dobrakowska
al. Jana Pawła II 66
42-200 Częstochowa

Witam.dr Dobrakowska to świetny specjalista.Mój mąż leczył zęby w tym gabinecie.Miła atmosfera, kompetencja, wiedza i ogromne wrażenie zrobiło na nas wyposażenie gabinetu.Serdecznie polecamy. Może i troszkę drożej za wizytę, ale nie są to pieniądze wyrzucone w błoto a w zęby warto inwestować!!!

lek. dent. Aleksandra Grabińska

Janik Med 2
Św.twresy 2/5
42-200 Częstochowa

Niesamowita osoba. Profesjonalne podejście do problemu i pacjenta. Najlepszy stomatolog u jakiego byłam na przestrzeni całego życia. Polecam x3!
Opinia dodana przez: M.

lek. dent. Jan Bzdęga

al. 11 Listopada 30 lok. 33
42-200 Częstochowa

To jest lekarz godny polecenia. Wiedza, doświadczenie, sprawność podczas zabiegów. Ciężko znaleźć w Częstochowie takiego lekarza. Ma dużą cierpliwość, pacjent z lękiem też mu nie straszny. Człowiek o dużej cierpliwości do Pacjenta. Polecam!!
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. dent. Łukasz Kowalik

Stomatologia Rodzinna
42-200 Częstochowa

Gabinet do którego trafiłem, jest specyficzny - rodzinny. To nie jest gabinet jak często się spotyka, 10 lekarzy i każdy inne ma praktyki. Tutaj jak bar na Wspólnej, czuć rodzinną atmosferę i powiem szczerze na tym nie koniec. Miałem problem z zębem bo był spisany na straty przez wielu stomatologów, ale jednak na kilka lat zostaje ze mną. Na razie zostaje u nich !
Opinia dodana przez: Czech

Jacek Fąfrowicz

Częstochowa

Profesjonalizm, opanowanie, dobry humor i wiele innych zalet ;)

dr Renata Korn

ulica Wysockiego 39/2
42-218 Częstochowa

Dobry lekarz ! Pierwszy raz spotkalysmy sie w2012 r moja poprzednia stomatolog wyprowadziła się z cz-wa /liczyliśmy zęby u niej cała rodzin ok 25 lat/ pani Renata jest dobrym stomatologiem leczy zęby wyrywanie to smutna konieczność i podoba mnie się jak walczy o chorego zęba a to w naszym mieście zadość /przecież wyrwanie jest prostsze i nie ma reklamacji / jeśli masz podobne oczekiwania to polecam Ilona
Opinia dodana przez: ilona

lekarz Krystyna Marszałek

ul. Baczyńskiego 11
42-200 Częstochowa

Pani Doktor jest po prostu wyjatkowa !!! Profesjonalizm , empatnia , ludzkie podejscie do pacjeta. Lecze sie u P. Doktor okolo 20 lat !!! I nigdy sie nie zawiodłam. POLECAM !!!
Opinia dodana przez: Renata

lek. dent. Jarosław Błażejowski

Prywatna Przychodnia Lekarska JANIK - MED
al. Aleja Najświętszej Maryi Panny 14
42-200 Częstochowa

Chciałem wyrazić jak najlepsze zdanie o panu doktorze Jarosławie Błażejowskim : - jest bardzo miły - tłumaczy dokładnie chorobę - jest szybki i dokładny - zabiegi przeprowadza bezboleśnie - ma bardzo dobre znieczulenia { nasiękowe } - jest ludzki i zawsze pozytywnie nastawiony - zna się na rzeczy i wie jak pomóc człowiekowi - poradzi sobie z każdym przypadkiem Ja wyrwałem już kilka zębów u Pana Doktora i jeszcze mam ...
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. dent. Monika Jędrycha-Kowalik

Stomatologia Rodzinna
42-200 Częstochowa

Długo szukałem dentysty który do problemu podchodzi konkretnie i skupia się na tym czego oczekuje. Z zębami mam problem od dziecka, są żółte i popsute od antybiotyków. Do tego strasznie spróchniałe. Co i raz każdy dentysta wyszukiwał problem z czym innym i naciągał mnie na koszta, a to zdjęcia a to to i tamto. Tutaj, przyszedłem co dolega, Pan pokaże. Zrobione ! i to mi się podoba ! miło, szybko ...
Opinia dodana przez: Kajtek

Radosław Turski

Gabinet lekarski
42-207 Częstochowa

Najlepszy stomatolog w Częstochowie, takiego podejścia nie widziałem u nikogo na wizycie polecam z pełną odpowiedzialnością 👌💪👍
Opinia dodana przez: Kamil