Lekarze Chirurg stomatolog Częstochowa

lek. dent. Aleksandra Plewniak-Kata

ulica Jasnogórska 32/5
42-200 Częstochowa

Jestem pacjentką dr.Oli od 3 lat . Leczyłam się wcześniej aparatem stałym ale nie bardzo byłam zadowolona z końcowych efektów . W pół roku wyprostowałam się nakładkami i teraz chodzę tylko na wizyty kontrolne. Polecam

Klaudiusz Olszowski

Iwaszkiewicza 9 m 23
Częstochowa

Wspaniały lekarz a do tego miły, uśmiechnięty. Najlepszy w dziedzinie chirurgii ogólnej
Opinia dodana przez: Xxx

lek. dent. Mariusz Kaczmarek

Chirurg szczękowo twarzowy

Gabinet lekarski
Kilińskiego 18/20
42-200 Częstochowa

Usuwałam o Pana Doktora cztery ósemki. Bardzo miły i przesympatyczny człowiek. Dokładnie wyjaśnił na czym zabieg będzie polegał. Ma świetne podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam!!!
Opinia dodana przez: Karolina

Małgorzata Bigosz-Kubica

Szpital Specjalistyczny
Częstochowa

Trafiłam do pani Dr do przychodni przy Szpitalu na Parkitce z 1 cm guzkiem 7 miesięcy temu. Wykonała wszystkie potrzebne badania. Nowotwór. Szok. Powiedziała, że nie ma nic przeciwko temu, żebym się skonsultowała gdzie indziej, czy też gdzie indziej leczyła. Na moją prośbę doradziła, gdzie się udać. Diagnoza potwierdzona w 2 innych poważnych ośrodkach. W jednym proponowany trochę inny, bardziej radykalny tryb leczenia. Pani Dr wysłała mnie do jeszcze innego ...
Opinia dodana przez: egrom

lekarz Paweł Wodecki

Chirurg naczyniowy

CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45
42-202 Częstochowa

fantastyczny fachowiec i pozytywna pelna energii osoba.Do rany przyłóż.Zlikwidował moj problem z zylakami .Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Stanislaw

lek. dent. Jerzy Szyrocki

Stomatologia Szyrocki
ul. Xawerego Dunikowskiego 6
42-200 Częstochowa

Polecam. Rewelacyjny lekarz aż chce się zęby leczyć. Fachowe leczenie w bardzo przystępnej cenie. Wytłumaczy i poszuka rozwiązania nawet w najtrudniejszych przypadkach. Podejście do pacjenta na piątkę.
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Piotr Kamkow

NZOZ Specjalistzcyna Pryzchodnia Stomatologicyna
ulica Andersa 1
42-200 Częstochowa

Bardzo przyjazny Lekarz ,godny polecenia .Normalnie można porozmawiać Konkretnie podchodzi do problemu pacjenta Empatyczny 🙂
Opinia dodana przez: Jolanta

Alicja Czekaj

Częstochowa

bardo dobra stomatolog polecam. i jest bardo ludzka, mówi co będzie robić co nie i w ogóle. jest najlepszą stomatolog.

dr n. med. Marek Stempień

Chirurg onkolog

al. Wolności 22
Częstochowa

Jestem zawiedziona dzisiejszym zachowaniem Pana doktora. O ile kilkanaście lat temu nie mogłam powiedzieć nawet jednego złego słowa na Jego temat, bo wtedy miałam okazję Go poznać ( usuwał znamiona mojej córce), tak dziś poznałam Go zupełnie z innej strony. Oczywiście w gabinecie prywatnym dalej uprzejmy, życzliwy natomiast poza nim tj. w szpitalu okazuje się, że Pan doktor ma zupełnie inne oblicze. To, że ktoś jest lekarzem nie oznacza, że ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Katarzyna Kunicka

Przychodnia Stomatologiczna Kadent
Pasteura 7
42-202 Częstochowa

Szczerze powiedziawszy nie chce mi się wierzyć w jakże długi komentarz niszczący całą reputację pani doktor , mysle ze poprostu owy rodzynek tkz ,, hejter " chyba zapomnial ze poza wizyta u stomatologa potrzeba jeszcze myc zeby conajmniej 2 razy dziennie ;) Osobiscie polecam chodze juz kilka dobrych lat i zawsze wychodze z pelna wiedza o tym jak ma wygladac moje leczenie a z wyleczonymi zebami nie mam juz zadnych ...

lekarz Piotr Ślęzak

Chirurg ogólny, USG

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a
42-200 Częstochowa

Nie daje 5 gwiazdek bez powodu. Specjalista z prawdziwego zdarzenia ,wiedza na najwyższym poziomie ,podejście do pacjenta ....inni specjaliści powinni tego podejścia do pacjenta właśnie uczyć się od p.Doktora Ślezaka .Brawo że w Częstochowie mamy takie skarby👍👍👍👍😊
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Lech Panek

Al. Najświętszej Marii Panny 52
Częstochowa

bardzo dobry lekarz, który wszystko tłumaczy na spokojnie. Przyjemność poznać takiego specjalistę, doskonale wie co robić i troszczy się o dobro pacjenta

Justyna Kopeć

Częstochowa

Wiele lat temu oddałam moje biedne zęby pod opiekę Pani Doktor. Wyjechałam na parę lat i musiałam korzystać z pomocy innych stomatologów, co okazało się dla moich zębów zgubne. Kiedy tylko wróciłam do domu, natychmiast wróciłam i do najlepszej Pani Doktor. Tylko dzięki Jej wiedzy i Jej umiejętnościom nie noszę jeszcze sztucznej szczęki. Nie znoszę odwiedzać lekarzy i nie przepadam za nimi, ale do Doktor Justyny biegam z ochotą i ...

lek. dent. Halina Winczo

Olsztyńska 109
Częstochowa

Pani doktor jako jedyna z okolicy Opole - Cęstochowa odebrała telefon w niedzielę. Moje dziecko (6-cio latek) pilnie potrzebowało pomocy ze względu na zgorzel i opuchliznę, która pojawiła się w nocy. Pani doktor szybko i sprawnie rozwiązała problem, mój synek płakal tylko profilaktycznie przy znieczuleniu, a nawet się nie zorientował, kiedy ząb został wyrwany. Ząb dostał na pamiątkę i śmieje się zadowolony, że juz go nie boli. Polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Dariusz Helmich

PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA K.Z.SZYMAŃSCY
Szajnowicza-Iwanowa 57
42-218 Częstochowa

bardzo profesjonalne podejście do dzieci – naprawdę warto. Mój Jaś lat 6 jest już pacjentem od 3 lat i naprawdę nie mam stresu z wizyta u dentysty – polecam.
Opinia dodana przez: ola

Anna Budkiewicz-Krzykawska

Czecha 16
42-200 Częstochowa

Bardzo dobry stomatolog. Wizyta przebiega szybko w miłej atmosferze, pani doktor bardzo rzeczowa i profesjonalna. Super wyposażony gabinet i przede wszystkim jest czysto. Poza tym super ceny. Jestem już stałą pacjentką a pani doktor uratowała moje zęby, których stan był oceniany na ''opłakany'' POLECAM!
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Piotr Stryjewski

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
42-200 Częstochowa

Uratował mi życie ! Leczył mi rany na nogach ,jak tylko potrafił . oddany swojej pasji lekarskiej .Szacun Panie Doktorze ,DZIĘKI
Opinia dodana przez: Błażej

lek. dent. Magdalena Jagielska

ul. Wawrzynowicza 8/18
42-200 Częstochowa

Pani Doktor to specjalista z ogromną wiedzą medyczną, która dba o swojego pacjenta, jest zaangażowana i empatyczna. Poświęca dużo czasu i uwagi na rozmowę i leczenie. Zdecydowanie polecam, bo naprawdę warto!
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Maciej Raczyński

dentaria
42-200 Częstochowa

Polecam Pana Doktora. Jest bardzo zaangażowany w leczenie. Wszystko wykonuje z dużą precyzją i starannością. Dba przy tym o komfort pacjenta. Nie mam wątpliwości, że trafiłam w ręce profesjonalisty.
Opinia dodana przez: Aleksandra

Robert Wcisło

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BETA-DENT"
Wodzickiego 10
42-200 Częstochowa

BARDZO dobry specjalista. Niezależnie czy bardzo trudna usługa czy relatywnie prosta w moim przypadku i mojej cioci zostały wykonane na najwyższym poziomie. Podejmuje się zadań, które myślałem, że są niewykonalne i wykonuje je świetnie. ZDECYDOWANIE polecam!